SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój plan treningowy. Proszę o ocenę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1434

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Kobieta

Wiek

26

Waga

60

Wzrost

163

Cel treningowy

58

Staż treningowy na siłowni

1

Uprawiane inne sporty

rolki, pływanie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Tak

Dieta

Tak pół na pół. Czasami miewam chwile słabośći

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

niedoczynnosc i hashimoto

Zażywane suplementy

euthyrox, witamina d + miłorząb japoński

Ostatnio przerabiany plan

-

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

martwy ciąg max 16 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 100
Cześć, wrzucam mój plan treningowy:
-Poniedziałek trening ok 45 minut palenie tłuszczu (zajęcia siłownia) + 30 minut biegu na świeży powietrzu
- Wtorek Rolki około h
- Środa trening funkcjonalny (zajęcia siłownia)
- Czwartek h:20 Basen ok 45 minut
- Piątek albo bieganie ok 30-40 minut albo zajęcia brzuch uda pośladki (siłownia)
Czasami chodzę jeszcze sobota/ niedziela na siłownię na rowerek/stepper

Moja dieta
Staram się jeść w miarę dobrze (tak mi się przynajmniej wydaje), chociaż czasami zdarzają się jakieś wybryki
-Pije ponad 2 litry wody+ kawa+koper włoski+ czasami green tea
- Ciemny chleb na śniadanie i drugie śniadanie w pracy
- na obiad makaron ciemny, raz w tygodniu ziemniak, ryż
- jogurty owocowe, naturalne
Dodam, że choruje na niedoczynność tarczycy i hashimoto

Po południu wrzucę aktualne foty.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
marzenka214
Ile razy w tygodniu najlepiej ćwiczyć? Interwały? Aeroby? Po ile minut? Co najlepiej jeść przed i po?


Co ile i jak w dużej mierze też zależy od Twojej formy bo jeśli jeszcze za ciężko na interwały to aeroby mogą być sensownym wstępem do nich

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Ale niestety z planu niewiele wiadomo bo nie podałaś jak trenujesz na siłowni to nie za bardzo wiem jak Ci pomóc.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 100
1. Poniedziałek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Gdzie tu w tej diecie jest białko? Gdzie sa tłuszcze? Co złego w ziemniakach? Przy niedoczynności i hasi to się eliminuje gluten i nabiał. Przy zdrowej diecie eliminuje się słodzone jogurty. Dieta - dramat.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Trzeba by było jakiś zrzut zrobić diety jak to energetycznie wygląda czy nie jesz za mało.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 100
1. Poniedziałek: przed treningiem zawsze ok 20/30 min rowerek + rozgrzewka
Nazwa: palimy tłuszcz
Ile: Dwie/trzy serie od razu po minucie każda.
Jak: robimy stacje dla każdego ćwiczenia
Jakie ćwiczenia: bieg z ciężarkami, ćwiczenia z liną, wchodzenie i schodzenie ze skrzyni z workiem 10 kg, ćwiczenia z gumami i linami, wchodzenie z schodzenie ze steppera z kettlem, wypychanie pośladków na boosu

2. Środa: przed treningiem zawsze ok 20/30 min rowerek + rozgrzewka
Nazwa: trening funkcjonalny
Ile: Dwie/trzy serie od razu po minucie każda.
Jak: Stacje
Jakie ćwiczenia:wykroki ze sztangą, podskoki krótkie ze sztangą, ćwiczenia ze sztanga nad głową (obciążenia max 5/7 kg), zwis na linach i pociąganie się,
brzuch z podawaniem piłki (z nóg do dłoni i vice versa), oparcie o ścianę z gumową piłką i trzymanie w dłoniach z przodu piłki ok 7 kg. Podnoszenie jej w górę i w dół na wysokości klatki, brzuch na boosu, ćwiczenia klatki piersiowej na linach, bieg pomiędzy przeszkodami, ''kaczuchy'' z gumami. To tak w skrócie.

3. Piątek: przed treningiem zawsze ok 20/30 min rowerek + rozgrzewka
Nazwa: brzuch uda pośladki
Ile: Dwie/trzy serie od razu po minucie każda.
Jak: Stacje
Najwięcej ćwiczeń na pośladki z gumami. Głównie wypychanie w bok, w górę, wykroki. Brzuch zwykłe, skrętne, z trzymaniem nóg w górze. Wchodzenie i schodzenie ze steppu z gumą i cięzarkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 100
Moją ''dietę'' rozpiszę po południu i wrzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i jaki masz cel treningowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Skoro koleżanka napisała, że waży 60 kg, a cel treningowy to 58 kg.. To chyba redukcja?


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-03-12 14:41:35

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 100
Plus wyrzeźbienie ciała+ uniesienie tylka+ wysmuklenie nóg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
powinnas postawic sobie jakies cele etapami
skoro jest lekka nadwaga, ustal na razie cel redukcji tluszczu
podniesienie tylka, czy nabranie bardziej atletycznego wygladu wiaze sie juz z budowa masy miensiowej, co nie zgrywa z redukcja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening obwodowy

WHEY premium