SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój cykl na mono

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Kuro z działu Dla zupełnie "zielonych".
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2811
Witam. Jak umieściłem w zlym miejscu temat to proszę o przeniesienie z góry dzięki i sorry. Planuje zrobić jeszcze dwa dobre cykle kreatynowe przed wycinka którą zrobię mniej więcej w marcu kwietniu. Pierwszy cykl chciałbym zacząć niedługo na mono także i tu pytanie do Was jakie mono polecacie, brałem Creatine monohydrante powder olimpu i myślę ze było dobre.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
No to już sobie odpowiedziałeś. Skoro działało, to po co zmieniać ?

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2811
słyszałem np ze ta jest jeszcze dobra Vitala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Ja z Vitalmaxu bardzo sobie chwalę. Nie sprawdziła się u mnie za to z Olimpu. Sam musisz na sobie sprawdzić. Nikt Ci nie powie na 100% jak będzie.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2811
Wiesz chodzi mi o opinie dużo ludzi na temat rożnych tych mono i wtedy cios wybiorę, ale w takim razie narzazie jestem zdecydowany na tego Vitala, żeby sprobować porostu coś nowego bo tego olimpa już brałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2811
Wypowie sie ktoś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19672
Kup Microzed 200 Mesch, jest to mono z Treca, bardzo dobrej jakości pod względem właśnie cena/jakośc, skoro mono dobrze działało to poprostu nie ma sensu tego zmieniać.

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Ja brałem z vitala i ogólnie słabizna jak dla mnie.


Pozdr.

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2007-09-21 20:28:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8968
A czy to za różnica skąd te mono, z jakiej firmy? Na świecie są chyba ze 3 lub 4 laboratoria, które wytwarzają kreatynę, z czego chyba wszystkie polskie (tak mi się wydaje) mono są z jakiegoś niemieckiego.

Bierz to co najtańsze. To nie jest stack składający się z 50 różnych składników...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1043
aktulanie biore universala mono 500 g w 3 tygodniu i jestem zadowolony jak narazie
Zobaczymy co bedzie za nastepne 3 tygodnie

PS. Vitala bralem i nie jest wcale slaba, ale jak narazie szukam odpowiedniej dla mnie Slyszalem, ze Megabola jest kreatyna dobra.. A taka dobra rada, to poszukaj sobie w dziale opinie i testy kreatyn mono i sam zobaczysz kto i jakie efekty i jakie zadowolenie dawaly monowki.

"Bierz to co najtańsze. To nie jest stack składający się z 50 różnych składników..." - zdanie przesadzone!!!


PZDR

Zmieniony przez - Wazer w dniu 2007-09-21 23:15:24

Zmieniony przez - Wazer w dniu 2007-09-21 23:15:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2811
Nie mogę sie zdecydować co do krętki, ale kupie chyba dwie jedna vitala ta 250 mesch 300g, a druga nie mam pojęcia. Do tego myślę o DEXTRO juice -1,5kg jako transporterze i taurynę już mam. Co Wy na to?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to takiego jest???

Następny temat

monohydrat i wc %-)

WHEY premium