SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lyoto Machida : Fedor był by w kłopotach w walce z Silvą

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311




Przewidywania na temat walki Silva - Leites

Trenowałem niedawno z Andersonem i mogę powiedzieć, że jest on fantastycznym zawodnikiem. W dodatku jest bardzo doświadczony i inteligentny. Jest niebezpieczny z każdej pozycji, nawet z dołu, gdzie poważnie Cie uszkodzi swoimi łokciami i uderzeniami. Thales jest świetnym zawodnikiem i zasługuje na szacunek, ale wierzę, że to Anderson jest faworytem.

Anderson pokona Fedora ?


Anderson waży normalnie 98kg, jeśli Fedor walczyłby ważąc 100kg, myślę, że Silva by wygrał. Dodatkowo jest świetnym taktykiem, oraz lepszy techniczne, i naprawdę wierzę, że ma dobre umiejętności by Fedor był w kłopotach.

Lyoto o mistrzu olimpijskim Satoshi Ishii, z którym trenował prawie 2 miesiące.

Waży około 105kg, i uczy się naprawdę szybko. Poprawił bardzo swoje uderzenia, od czasu kiedy przybył. Ishii bardzo pomaga mi w grapplingu. Niedługo, będzie gotowy, by rozpocząć swój debiut w MMA, i wierzę, że zrobi świetną robotę. Jeszcze nie podpisał umowy z żadna organizacją. Doradziłem mu, żeby się nie śpieszył. Zdobył najpierw doświadczenie w Japonii, i później trafił do UFC, i myślę, że zastosuje się do mojej porady.

Machida o swoim przyszłym przeciwniku, którym jest Rashad Evans.

Rashad jest bardzo strategiczny i spokojnym zawodnikiem. W walce z Forrestem dostawał mocno, a potem odwrócił losy walki. Mój ojciec i brat pomagają mi bardzo, by wprowadzić go w moją grę. Zawsze marzyłem o takiej okazji, i trenuje ciężko, jak nigdy dotąd, by zdobyć pas.

Więcej newsów o tym zawodniku tutaj

http://www.fight24.pl/?s=machida



Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2009-04-18 11:33:30

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2009-04-18 12:29:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Ja kiedys oglądałem Andersona i się go pytali po kolei i mówią czy fedor jest od niego lepszy on odpowiada: No , czy GSP też mówi: No a przy BJ penie powiedział: Mejbi to mnie troche rozbawiło bo moim zdaniem z tych zawodników to BJ jest najsłabszy ale to może dlatego że go nie lubie taki z niego dzieciak

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Ma rację

Tak naprawdę Fedor miałby większe problemy w starciach z topem LHW-MW niż z wieloma topowymi ciężkimi. Nie widzę jakoś jak Fedor rozwala jak szmaty Silvę, Machidę, Rashada, Jacksona...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Moim zdaniem, Silva miałby większe szanse niż pimpowany Brock.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Zacznijmy od tego że Fedora nie da się pokonać i choć lubie Andersona to nie miałby szans z Fedorem wiem że Silva poprawił parter od występów w Pride ale i tak zostałby poddany.

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
W walce Silva - Fedor dałbym 60-70% szans na zwycięstwo Silvie.

W stójce Anderson by był górą, cudów nie ma, Silva to nie Arlovski, że wyskoczy z jakimś chałowatym latającym kolanem, moim zdaniem cepy Fedora by na nic się zdały.

Fedor musiałby starać się obalać Silvę, ale nie wiem czy z nim by tak łatwo mu szło ze swoim GNP jak np. z Nogiem, który starał się walczyć z otwartej gardy w kółko i go poddać,...

W klinczu ciężko powiedzieć bo z jednej strony warunki fizyczne Fedora z drugiej MT Andersona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
zapomnij o tym Fedor z Silvą haha śmiech na sali ...fedor by go złamał



Fedor vs Frank Mir to by była walka

Zmieniony przez - Paco19 w dniu 2009-04-18 14:31:42

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Bardzo ciekawa walka by byla. Brutalna siła i eksplozywnosc Fiedi kontra extra technika Andersona. Raczej stawialbym na Fedora ale nigdy nic nie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Silva na co dzień walczy w MW i konfrontowanie go z No 1 HW wydaje mi się niedorzeczne... Spider tnie te wagę jak szalony by sie dostać do 185 lbs i zawsze ma sporą przewagę fizyczną nad przeciwnikami, z Fedorem układ byłby odwrotny. Tak, Anderson jest lepszy w stójce , lepszy technicznie i szybszy ale Emelianenko jest dużo mocniejszy w parterze i co ważniejsze jest nieprzewidywalny. Jak dla mnie to Lyoto bajki opowiada nie uwzględniając realiów. Z resztą i tak nigdy do tego pojedynku nie dojdzie, bo Fedor NIGDY nie wejdzie do klatki.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Jak ja kocham takie dyskusje

Tak samo każdy pierdzielił o Shogunie przed jego debiutem w UFC, a było inaczej.

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2009-04-18 15:27:15

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Tak jak Melvin i większość... też powiem jedną rzecz - Fedora Emalienenki nie da się pokonać.. nawet jakby była walka F. E. vs Reszta Świata i tak wiadomo że wygrał by Rosyjski Cyborg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
juz arlovski i silvia mieli go poskladac. skonczylo sie szybko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki i film z ważenia UFC 97

Następny temat

najlepsi wszechstronni fighterzy(polscy) oraz dobre polskie kluby

WHEY premium