SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ludzie uwaga na ryż.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie wiem nie kupuje z biedronki, w lidlu nieraz jaśminowy czy basmati, w jednej paczce coś może byc w innej nie, to nie jest tak że każda jest beee
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Tak, teraz wszyscy znajdują robaki w ryżu w biedronce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
dudee
Tak, teraz wszyscy znajdują robaki w ryżu w biedronce


Dlatego tam nie kupuj, banan kiedyś natrafił na coś w ryżu firmy cenos.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4920
Anubis84 Hehe a ja właśnie kupiłem dziś ryż z tej firmy CENOS. Przeszukałem i na razie stwierdzam, że nic nie ma. W smaku też normalny, a ten ostatnio z biedronki jakiś dziwny smak miał. Ryż jem 3-4 x w tygodniu, więc już się "nauczyłem" smaku. Nie chce już nic pisać, ale po prostu sobie odpuszczę na razie ten ryż z biedry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ja też cenosa kupowałem, teraz to ide po taniości, jak zwykły ryż to najtanszy jaki jest, teraz wszystko sypane biore w opakowaniach 500g czy 1kg.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4920
Ale kupujesz zwykły biały, czy basmati, jasminowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ostatnio to basmati i jaśminowy z lidla po 500g, jakoś mi smakują, zwłaszcza basmati ma taki fajny charakterystyczny posmak
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Dowolny z wyjątkiem białego. Jest on najbardziej przetworzony. Ma swoje zastosowanie, ale to nieistotne. Basmati, jaśminowy, parboiled, brązowy. Innych w Biedronce nie ma.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4920
No jaśminowy i basmati naprawdę kozackie. Za brązowym jakoś nie przepadam. Polecam trochę podprażyć ryż na oleju, a później zalać wodą z bulionem, lub solą. Nie każdy może niestety, ale oliwy jakoś dużo nie trzeba. Wystarczą 2-3 łyżki na 250g ryżu, a smakuje zaj**iście, szczególnie do orientalnego żarcia. Tylko nie przesadzać z tym prażeniem, aby się nie przypalił, bo będzie nie dobre.


Zmieniony przez - Varghulf w dniu 2018-05-07 17:45:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jeśli chodzi o smak, to u mnie jaśminowy wygrywa, ale wolę parabolied - bo się nie skleja. Dużo zależy co akurat robię.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena- co dalej.

Następny temat

Redukcja ciąg dalszy

WHEY premium