SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lucytyna i Ashwagandhae

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2259
Witam,
od jutra zamierzam brać Lecytyne 1200 i Ashwagandhae (Jedna tabletka dziennie) i nie wiem czy nie przesadzam ponieważ biorę również Sesje (1 tabletka dwa razy dziennie - rano i po południu) i błonnik (2-1 tabletka do posiłku 2 razy dziennie) dodatkowo dzisiaj zacząłem brać spalacze tłuszczu Thermo Speed extreme (1 rano i 2 przed treningiem). I tu moje pytanie czy aby nie za dużo tych tableteczek...
Czy Lucytyna i Ashwagandhae to dobre połączenie?


Zmieniony przez - Dehydrogenase w dniu 2017-11-20 19:27:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
osobiscie nic takiego u siebie nie zaoserowalem, ale jak ze wszytskim przerwy sa wymagane, dac nieco ukladowi nerwowemu odpoczac, jak i organizmowi od przyjmowania suplementu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tu jest dzial Doping a to pytanie raczej do Odzywek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Nie ten dział - przenoszę

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Czy Lucytyna i Ashwagandhae to dobre połączenie? Co masz na myśli pod takim stwierdzeniem, czego oczekujesz od suplementacji. Domyśłam się ze przed tobą jakaś matura itp i chcesz to wykorzystać pod względem nauki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2259
Tak, oczekuję od nich, że pomogą mi w nauce między innymi do egzaminów (lepsza koncentracja, pamięc...)
Oczywiście jestem świadomy, że efekt nie będzie natychmiastowy i nie odwalą za mnie całej pracy (nauki) dwie tabletki...
ale liczę na ich wsparcie :3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie przesadzasz z ilością, gdzieś dziś wyczytałem że cynamon pomaga w skupieni ale jego zapach więc jak będziesz się uczył mozesz postawić obok parę lasek cynamonu czy je ciut skruszyć.

Zamiast sesji lepiej wyjdzesz na lecytynie, ashwagandziem, i zenszeniu i dasz dobre dawki a nie takie jak w sesji są
poczytaj temat
https://www.sfd.pl/Nootropiki_czyli_legalny_doping_mózgu_nauka_motywacja_koncentracja_samopoczucie.-t1114912.html 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
cynamon sam w sobie wspomaga m.in. metabolizm glukozy, stad odpowiendi dobor samej przyprawy, jak i ilosci weglowodanow, moze przyczynic się do poczucia nasilonej energii, lepszyej, wydajniejszej pracy ukladu nerwowego
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2259
Mam nowe dwa pytania:
1. Czy mogę je brać razem z antybiotykiem?
2. Czy biorąc te suplementy mogę oddawać krew (oczywiście chodzi o krwiodawstwo, a nie o krew do morfologi...)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
1. co za antybiotyk? raczej tak
2. yes


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-12-06 00:18:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
2 zależy jakie suplementy, ja na cyklu kreatynowym oddawałem, jak jakieś mocniejsze środki pokroju t5 to nie wiem czy jak powiesz lekarzowi to Cię przepuści

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2259
anubis84, pisząc suplementy miałem na myśli Lucytyne, Ashwagandhae, spalacze :3
WnMPapa, Zamur 500 :/

Ostatnio przeczytałem na opakowaniu sesji, że żeń-szenia nie należy stosować dłużej niż 3 miesiące. Poczytałem trochę na internecie i znalazłem "Po trzech miesiącach przyjmowania preparatu z żeń-szeniem, należy zrobić minimum 4 tygodniową przerwę. W razie nie przestrzegania powyżej określonych zasad, mogą wystąpić objawy przedawkowania, wynikające ze zdolności kumulacji w tkankach substancji czynnych (ginsenozydów), do których zaliczamy: podwyższenie ciśnienia tętniczego, zaburzenia rytmu serca, nadmierne pobudzenie, zaburzenia snu, biegunka oraz wysypki. Objawy te określane są mianem syndromu żeń-szeniowego." http://www.domzdrowia.pl/artykul/8-powodow-dla-ktorych-warto-stosowac-zen-szen-866 

Pytanie; czy ktoś faktycznie miał syndrom żeń-szeniowy i po jakim czasie/dawkach?







Zmieniony przez - Dehydrogenase w dniu 2017-12-06 17:40:38

Zmieniony przez - Dehydrogenase w dniu 2017-12-06 17:41:04

Zmieniony przez - Dehydrogenase w dniu 2017-12-06 17:42:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer, białko czy kreatyna ? 15 lat

Następny temat

Gainer ściema ?

WHEY premium