SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lucek,chłopaki pomóżcie:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
Doradzcie mi jakis dobry spalacz tłuszczu ale nie ECA
Ćwicze rowerek 5razy w tygodni godzine przed śniadaniem.
siłownia 5 razy w tygodniu plus basen w sobote.
Męcze się tak już od dawna a nie moge zrzucić sadła
Moja dieta1 posiłek
1litr mleka
80g mussli

2 posiłek (w szkole)
pierś kurczaka 200g
4razy chleb razowy

3 posiłek
ryż 75g
pierś kurczaka 200g
twaróg 125g

4 posiłek
omlet z pięciu jaj lub twaróg 250g
75g ryżu

5 posiłek
serek wiejski

6 posiłek (wieczorem)
1 puszka tuńczyka w sosie własnym

I po treningu na siłowni i po basenie BCAA i 40g wafli ryżowych.
Siła musi rosnąć a tłuszcz spadać?
Inaczej się załamuje, a zdrugiej strony tłuszcz na klacie****owo wygląda.
Pomocy


gekon

gekon

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
Zostane jednak przy swojej diecie i zrobie tak jak doradzał Zwierz zrezygnuje z wafli po trenigu (plus BCAA i Kreatyna) ale to dopiero w styczniu. Przecież niedługo święta i sylwester

gekon

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Pomyśl o diecie tłuszczowej.

-= light =-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o co konkretnie Ci chodzi - czy nie chcesz termogeników wogóle (nawet tych bez efedryny) napisz coś więcej

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Eee tam dieta tluszczowa.Jak masz schudnac jedzac takie ilosci produktow mlecznych i mleka chleb i inne.Uloz dobrze zbilansowana diete-to podstawa

Misiek

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
dieta jest pod moją wage i pod wysiłek jaki wykonuje
Lucek przejechałem się na Thermie, nie chodzi mi o działanie tylko nie wytrzymuje skutków ubocznych
Chodzi mi o coś co by dobrze paliło tłuszcz może inny ECA stack

gekon

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polecam bezefedrynowe - najlepsze przeze mnie sprawdzone - Sportpharma - Thermadrene XP i rewelacyjny Prolean II Chemicalnutrition, dobre jest Phenfree EAS i tej samej firmy Results efedra free, albo Universal Green tea thermo efedra free, możesz spróbować ze stmulatorami tarczycy - najlepsze Syntraxa - guggulbollic i XXX

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
Lucek jeszcze jedna prośba
Czy mógłbyś mi coś konkretnie polecić od Cybera do 300zł.
Toznaczy kup to itd.

gekon

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
hehe dobrze nazwami zarzuciles. Chyba pozjadales pare katalogow z odzywkami Ale nic nie pozostaje tylko chwalic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Gekon,kup sobie olej z nasion winogron.Łykaj 2 razy dziennie(on prawie nie ma smaku)Nie jest to turbospalacz,ale:zawiera kwasy nienasycone a je organizm spali.Pozwoli to na mniejsze spożycia węglowodanów a musisz jeść ich mniej.Ponadto ten olejek zawiera sprzężony kwas linolowy(u Hi teca-CLA)a to niezły spalacz tłuszczu.Ta dieta tłuszczowo-białkowa to dobry,ale radykalny pomysl.No ale jak Ci nie idzie to niestety nie ma chyba wyjścia.Konrad Gaca jak zbija tluszcz to wcina do 40jajek.Dziennie.nie jest łatwo.Patrz,a ja nie mogę przytyć-co za ironia losu!olej kupisz już za 12zł."Twardym trzeba być,nie miętkim.."Walcz.

MIĘTKI

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
Chyba zdecyduje się na EAS Phen-free ze względu na cena/ilość/jakość
Dzięki

gekon

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry wybór,

lucek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co z patriotpolem?

Następny temat

Do tych ktorzy brali HMB dlugo i w duzych dawkach

WHEY premium