SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lubelska Akademia Kung Fu Modliszki

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1912

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 701
Witam!
Chciałbym się dowiedzieć czegoś o tej szkole. Czy tam ciężko się trenuje? Czy tam tylko łupią kasę i nic nie uczą? Takie ogólne wrażenia osób które się tam uczą kung fu.

"Jeśli pokonałeś przeciwnika to znaczy, że był słabszy. A pokonać słabszego od siebie to żadna sztuka"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 908
Idź i sprawdź, nie dygaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 701
Twój nick mówi sam za siebie. Nie mam możliwości sprawdzenia. Jak bym miał to bym nie pytał.

"Jeśli pokonałeś przeciwnika to znaczy, że był słabszy. A pokonać słabszego od siebie to żadna sztuka"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 908
"Czy tam ciężko się trenuje? Czy tam tylko łupią kasę i nic nie uczą? Takie ogólne wrażenia osób które się tam uczą kung fu. "
Zastanów się. Jeżeli tam się uczą to napiszą, że tam łupią kasę i niczego się nie uczą? Załamka - fakt.

Zmieniony przez - zalamka w dniu 2012-08-08 20:39:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 701
Słuchaj jak nie wiesz to nie odpowiadaj.
Wiem, że są takie szkoły, które nastawione są na zysk, a nie na chęć nauki. Mistrz może np. nie poprawiać Cię gdy coś robisz źle, bo mu sie nie chce.
Można w szkole kung fu gadać o duchowości a wiadomo, że gadanie nic nie daje.
Wyluzuj zalamka ja nic do ciebie nie mam, może trochę źle zadałem pytanie.
Chciałem poznać opinię ludzi, którzy tam się uczą, gdyż być może będę tam uczęszczał a mieszkam dosyć daleko i nie mam nawet prawa jazdy żeby tam pojechać.

"Jeśli pokonałeś przeciwnika to znaczy, że był słabszy. A pokonać słabszego od siebie to żadna sztuka"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 908
Dobra, peace.
Jeżeli chodzi o kung fu to Ci nie pomogę. Natomiast jeśli się przy nim nie upierasz i chcesz trenować coś skutecznego uderzanego, to jest w Lublinie kilka sekcji boksu, boksu tajskiego, kick-boxingu. Jak chcesz coś tradycyjnego to jest sekcja taekwondo ITF na mistrzowskim poziomie i karate tradycyjnego. Jak nie musi być tylko uderzane to ja bym poszedł na Globus na MMA.
Jak coś z tego Cię interesuje to podam namiary jak nie znajdziesz w google.

Zmieniony przez - zalamka w dniu 2012-08-09 16:18:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 701
A nie słyszałeś nic o sandzie/sanshou?? Jest chyba w Lublinie.. Podobno jest bardzo podobne do muay thai.
No nie wiedziałem, że w Lublinie jest mma, które też mi się podoba.

"Jeśli pokonałeś przeciwnika to znaczy, że był słabszy. A pokonać słabszego od siebie to żadna sztuka"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 908
Sanda to tylko forma rozgrywania zawodów a nie styl. Generalnie powiem ci, że kung fu w Lublinie to wiesz.. Taki folklor. Mówiąc delikatnie żeby nikogo nie obrażać, bo każdy lubi to co lubi.
Może najpierw napisz czego oczekujesz od treningów. Jeżeli chcesz nauczyć się walczyć przy okazji mając szerokie pole do popisu jeżeli chodzi o rywalizację sportową - idź na mma. A najlepsza sekcja moim skromnym zdaniem jest u Luzika na Globusie na Zana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 701
Chcę umieć się skutecznie bronić. Kilka razy dostałem łomot na ulicy..

"Jeśli pokonałeś przeciwnika to znaczy, że był słabszy. A pokonać słabszego od siebie to żadna sztuka"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 3 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3045
Witaj,
ja również polecam Ci Luzika i jego treningi na globusie. Z tymże radzę zacząć od trenowania stójki w jego sekcji (treningi prowadzi Cegła). Po jakimś czasie treningów w stójce, naturalnie ciekawość przyciągnie Cię na parter (gdzie treningi prowadzi Luzik). Jest to obecnie wg mnie najlepsza sekcja w Lublinie do celów, które podałeś powyżej. Uważam tak, mimo, że na stałe trenuję w innej, więc jestem w miarę obiektywny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 701
Szukam stylu raczej typowo stójkowego. Bo nie będę sprowadzał do parteru jednego przeciwnika gdy będzie ich dwóch. Nie wiem czy mma będzie dobre.

"Jeśli pokonałeś przeciwnika to znaczy, że był słabszy. A pokonać słabszego od siebie to żadna sztuka"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia Lublin WAKACJE !

Następny temat

Likwidacja Lubelskiego Stowarzyszenia Sportów Siłowych Gladiator

WHEY premium