SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luźne gryfy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1229
Siema mam pytanie, otóż pragnę rozbudować domową siłownie o gryf prosty gdyż sam już posiadam hantle których średnica wynosi 15 mm, natomiast średnica dziury ciężarów które chce kupić wynosi około 25 mm. Czy sprawi to że ciężar będzie się hustal? Czy już lepiej kupić nowe dopasowane gryfy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jakiś nietypowy masz ten gryf, chyba jakaś samoróbka jak średnica gryfu jest 15 mm ? Ile masz takiego obciazenia o tej średnicy
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1229
Bo niedawno zacząłem ;]
I na początek kupiłem hantle o max obciazneiu 9 kg.
Więc gryfy nie są największe »«
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jak masz tylko 9 kg to kup z nowym obciażeniem i nowe gryfy tylko nie wiem czy nie lepiej od razu 28, bo jak kiedyś zapragniesz kupić gryf długi to ten 28 mm będzie miał lepszą wytrzymałość niż 25 mm.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
25 szybko pogniesz, jak przyjda ciezary +100kg, niestety nie sa to gryfy do treningu, tylko bardziej do zabawy w ttrening

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Podejrzewam, że masz zwykłe chude gryfiki a chcesz dokupić obciążenie do gryfów olimpijskich. To sie nie uda.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy redukcja na start

Następny temat

Trening na Biceps i triceps

WHEY premium