SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Low carb bez efektów pomocy !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38
Mam 18 lat mój staż na siłowni wynosi ok 2 lata z drobnymi przerwami(w tym ostatni rok bardziej przemyślany tzn.rozplanowany trening suplementacja itd.) Od zawsze bylem gruby , W tym momencie waże 120kg +-5 . Postanowiłem się wziąć za redukcje tłuszczu , nieco wiedzy w temacie odżywiania i suplementacji mam (noce spędzone na sfd :D),wcześniej probówalem wielu diet i tylko te bardzo niskokaloryczne przynosiły efekty, a więc dziwi mnie ten stan rzeczy a mianowicie już 4 tydzień jestem na low carbie obliczyłem zapotrzebowanie kaloryczne i odjęłem ok 900 kcal. Staram się spożywać 240g białka dziennie 100g tłuszczy i 100g węgli , wcześniej jadalem nawet do 5-6k kcal , i co mnie zdziwiło po 4 tygodniach żadnej poprawy w obwodach tylko siła i masa mięśniowa spadła ale w pasie i innych otłuszczonych miejscach prawie nic... Ćwiczę 3x w tygodniu trening siłowy (split) i 2 razy w tygodniu aeroby (40-60min). Suplementacja : białeczko łowickie dla dobicia bialka ,BCAA okołotreningowo , monohydracik (żeby coś z tej siły zostało)rano na czczo i po treningu 5 g , przedtreningówka show time od IH , Spalacz cannibal inferno. Wczesniej nawet na diecie 3k kcal fat szedł ładnie w miare(o wiele lepiej niż teraz) . Posiłki jem regularnie . Nie wiem skąd brak efektów , i stąd pytanie co zrobiłem źle ?

Zmieniony przez - abaddon1 w dniu 2014-09-16 21:05:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
podstawowe pytanie to na jakims aktualnie jesteś poziomie kalorii oraz w jaki sposób z tych 5,6k kalorii doszedłeś do aktualnej podaży?

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38
z tego co wyliczyłem to ok 2300 kcal teraz(często mniej ) , wcześniej jadłem nie jadłem regularnie czasem pare k kcal a czasem wogóle , przeskoczyłem od razu na low carb i na ten poziom kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10551
jakie jest twoje zapotrzebowanie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10551
jak obcinasz to po 300, a nie od razu 900, zdecydowanie za dużo białka ( wbrew pozorom od białka jak jest za dużo także się tyje), obetnij i obserwuj czy fat schodzi, W redukcji musisz być cierpliwy, jak już pisałem obcinaj po 300 jak za dużo tylko spowolnisz metabolizm i jak nawet coś się ruszy potem już nie będziesz miał z czego obcinać. Wstaw dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 1537 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13285
dziwi mnie troche, że low carba przy wadze 125kg zaczynasz od 2.3k kcal.. Ja zaczynałem redu dokładnie z identycznej wagi i o dziwo zapotrzebowanie wyszło mi na poziomie 3k kcal.. Teraz kiedy juz jestem 13 kilo w dół, to mam 2.4k kcal. Co do tego, że tylko niskokaloryczne diety przynoszą efekty... zapewne gubiłeś wode, która jest podskórą,a nie fat, wiec nie dziw się, że metabolizm tak ci zwolnił,a jak potem przywaliłeś mu 5 czy 6k kcal to sie upasłeś. Wrzuć diete i spróbujemy coś poradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38
zapotrzebowanie wyszło 3k kcal jednak przez większość czasu prowadze siedzący tryb życia i stąd takie obcięcie , a pozatym troche mam do spalenia, diety dokladnie na posiłki rozpisanej nie mam , ale moge wrzucić przykładowy jadłospis dnia , jeśli mam odjąć białka i dodać kcal to z czego ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38
1. 200g mleka (do kawy ) 1,5 % jajecznica z 3 jajek pomidor b27 w12 t18 kcal 323
2.100 g bialeczka lowickiego i serek wiejski 200g b100 t19 w26 kcal620
3.pieczony kurczak ok 300g miesa sałatka 100g ziemniaki 200g b56 t47 w37 kcal 796
4,5 pasta z sera bialego jajek i tunczyka wafle ryżowe 5x10g b54 t25 w41 kcal 340
ogolnie b238 t110 w104 kcal 2358 tak to mniej więcej wygląda , ogólnie to staram sie dobić do makro 240/100/100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10551
na forum znajdziesz jak wstawić zrzut diety. Na pewno kurczak gotowany ( lub z parowara) zamiast pieczony, w daniu 3 piszesz sałatka (jaka konkretnie?), ziemniaki zamień na brązowy ryż lub makaron pełnoziarnisty. Ogólnie słabo dobrane produkty wstaw dokładny zrzut (pamiętaj, że niektóre warzywa mają dużo węgli i wysoki indeks glikeniczny). Wstaw poprawki i dodaj zrzut diety to dalej będziemy ci wtedy starali się pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 1537 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13285
Nawet jak masz siedzący tryb życia to obetnij ma początek o maks 300kcal, bo potem z czego będziesz ucinac? Jak kolega pisał wrzuć poprawnie zrzut diety i pomyślimy dalej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapierdze się na śmierć

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium