SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Low Carb dla miśka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2292
Witam wszystkich serdecznie mam pytanko i potrzebuje ekspertów aby pomogli mi ze sprawdzeniem czy dobrze sie odzywiam, więc tak waże 106 kg przy wzroście 176 a mam 23 lata i troszke ta waga mi przeszkadza pomijając skutki zdrowotne( nadciśnienie 160/ 98) po nie mozność znalezienia jakiś fajnych ciuszków w rozmiarze xxl
stosowałem różne diety niskokaloryczne z przewagą warzyw owoców lecz niestety chodziłem bardzo głodny i tylko myslałem o jedzeniu poczytałem troszke że rozwiązaniem moich problemów mogłoby być odstawienie weglowodanów pod każda postacią i tak zrobiłem mój jadłospis prezentował sie mniej więcej tak:

Posiłek 1
2 jajka + 2 białka 3 palsterki poledwicy łyżka mała oliwy

Posiłek 2 tutaj pozwalałem tak dla sprawdzenia na posiłek z weglami

3 kromki chleb razowy z masełkiem szynką

Posiłek 3 tutaj za bradzo nie miałem czego wymyślec więc ok 150 gr piersi z kurczaka pieczonej na oliwe z oliwek ok 10 ml dotego warzywka 200 gr z paczki

posiłek 4

baton proteinowy 30 gr białka/ 20 gr wegli

posiłek 5 przed treningowy

pierś 150 gr na oliwe 10 ml surówka banan

posiłek 6 potreningowy

rybka tuńczyk lub pierś 150 g warzywa mrożone 200 gr

I co zauwazyłem ciekawego przeszła mi ochota na słodkie i na bezsensowne opychanie, jem co 2h i wogóle nie myśle o jedzeniu do tego dołozyłem siłownia 3 razyw tygodniu i bieżnia praktycznie codziennie 20-30 min już widze efekty na wadze chociaz nie spektakularne 2 kg mniej lecz bardziej w lustrze czuje sie taki "zwarty w sobie" nie męcze sie i już nie poce sie aż tak bardzo co było moim problemem, troszke doskwiera mi głód i dlatego chciałbym was zapytać czy taka dieta może zostać coś dołożyć odjąć ?

Dziękuje za poświęcenie mi uwagi i za wszystkie odpowiedzi Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Witam
Moje sugestie:

Posiłek 1
Jajka jedz cale, doloz do nich spora ilosc warzyw. Zrezygnuj z szynek/wedlin.

Posiłek 2
Tutaj mozesz zapodac np. taki posilek: ser twarogowy poltlusty + ryba + jogurt naturalny + warzywa

Posiłek 3
Miecho, oliwa z oliwek, duzo warzyw

posiłek 4 (przed treningiem)
Miesko z brazowym ryzem i warzywami/owocem

posiłek 5 potreningowy
Znowu porcja miesa tym razem moze byc z makaronem

posilek 6
ser twarogowy poltlusty z warzywami

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
a może być schab na low carb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Oczywiscie

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Wlasciwie kazdy rodzaj miesa, byle swiezego bedzie ok

Najwazniejszy przy tym jest bilans kaloryczny, i odpowiedni rozklad tluszcy.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2292
Dziękuje bardzo za odpowiedzi a jakie dac propocje odnośnie np ryżu ile gram tak samo z mięsem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Zalezy ile masz miec weglowodanow w diecie.(ryz ma ich ok.70 w 100g).Najwiecej daj na sniadanie,po treningu i przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2292
jakie przyjąć proporcje w/b/t w diecie low carb na kg m/c ? Oczywiście aby był efekt odchudzajacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lu petitki GO

Następny temat

Dieta na mase 65 korekta potrzebna :)

WHEY premium