SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Losos gotowany na parze z warzywami

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 764


Oto prosty sposob na pyszny niskoweglowodanowy obiad.
Potrzebujemy:
1 dzwonek z lososia
3 lyzki oliwy z oliwek
1 saszetke pieprzu cytrynowego (ja na 3 dzwonki zuzywam jedna saszetke)
1 paczke mrozonych warzyw np. fasolki szparagowej

Robimy tak:
W malym naczynku mieszmy olej z pieprzem cytrynowym i wcieramy marynate w naszego lososia. Odstawiamy lososia na ok.2h do lodowki.
Po ok.2h:
Wyciagamy lososia z lodowki i kladziemy go do parowaru wraz z mrozonymi warzywami gotujemy ok.20min i gotowe pyszny obiad gotowy.
Mozna go jesc z brazowym ryzem lub bulkami z maki graham. A najlepiej smakuje z sosem holenderskim.
SMACZNEGO!!!

pozdrawiam wszystkich

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
wygląda ładnie

podaj rozkład B/T/W - takie są tu wymagania

i pytanko : co to za sos holenderski??

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 764
Sos ten nie nalezy do dietetycznych ja daje 1/4 tego masla i troche maki pelnoziarnistej i jest ok.
Przepis na sos holenderski: Δ
Ilość wystarczająca na minimum 4 dania:

•1/2 kostki masła
•4 żółtka
•sos z 1/2 cytryny
•sól, biały pieprz
Wykonanie:
Żółtka ubijam na pianę z sokiem z cytryny, solą i pieprzem. Wciąż ubijając, stopniowo dodaję rozpuszczone i gorące masło. Sos powinien być gęsty i puszysty o konsystencji majonezu.
A co do rozkladu B/T/W lososia:
Zakladajac ze dzwonek wazy 150g
B-27g T-22g W-0g 339kal
A co do warzyw to zalezy jakie kto wybierze wiec nie bede o nich pisal

pozdrawiam wszystkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
A czy po takim pieprzu cytrynowym czuc rybe rybą?

Bo ja zawsze mam problem z taką "rybą w kawałku", nacieram naprzemiennie czosnkiem, cytryną i pryprawą do ryb i dalej czuc rybę. Może to trzeba potrzymac np. przez noc w lodówce, żeby naszło, a nie tylko 1h?

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 764
Ja uzywam do lososia tylko pieprzu cytrynowego ktory swietnie pasuje do niego. A ryba bedzie czuc caly czas bo to nie chodzi o zabicie zapachu tylko do smaku ryby tylko na jej urozmaicenie sproboj zrobic lososia wedlug tego przepisu mozesz oczywiscie zostawic go w lodowce na dluzej wtedy z pewnoscia zapach przypraw bedzie intensywniejszy.

pozdrawiam wszystkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 500 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4728
namoczenie ryby w mleku pomaga : )

blo yo mind.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

shake po treningu

Następny temat

Wysoko białkowe omlety pozbawione tłuszczu.

WHEY premium