SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lordoza

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pojde niedlugo do lekarza, ale z ktoregos z Waszych postow wyczytalem ze lordoza to jest wada kregoslupa w ktorej brzuch i tylek sa wypiete. U mnie co prawda nie zauwazylem zeby tylek byl wypiety ale troche brzuch tak jakby wysunal sie do przodu (mozliwe ze to zoladek-a wlasnie czy zoladek moze tez dawac taki efekt wysunietego brzucha???). Zwiazku z tym mam pytanka: Jakie sa najlepsze cwiczonka na lordoze i jakie cwiczenia moga ja poglebiac. Oczywiscie pierw pojde do lekarza i sie dowiem czy to co u mnie jest widoczne czyli lekkie wysuniecie brzucha do przodu to wlasnie lordoza czy nie-aha no wlasnie mam duzo miesni brzucha-ostatnio troche cwiczylem i moze jest to po prostu przyklad duzej ilosci miesni brzucha do malej ilosci miesni klatki-nie wiem.... A jesli nie to ciekawe jak schowac ten brzuch bo tluszczyku to ja tam nie widze... Z gory dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich.



Zmieniony przez - bober w dniu 01-05-05 00:59:56

Zmieniony przez - bober w dniu 01-05-05 01:02:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nikt z Was nie zna odpowiedzi? no trudno, w srode zobaczymy u lekarza... jak by ktos znal odp to niech napisze. dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idz do kregaza to ci nastawi kregoslup w 5 sekund i zaleci odpowiedna gimnastyke.

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli tuz po wizycie u ortopedy udac sie niezwlocznie do kregaza tak? nurek miales/masz lordoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nurek znasz moze jakiegos dobrego kregaza w Wawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
spokojnie, kręgosłup powinien być lekko wygięty w stronę brzucha. Jeżeli więc to jest drobny łuk na całym odcinku od łopatek to kości ogonowej to się nie przejmuj. Brzuch może również wystawać od napuchnięcia narządów wewnętrznych (jak byłem mały to tak miałem, lekarka za każdym razem kiedy szedłem z do niej z przeziębieniem, kazała mi go wciągać i teraz jest oki). Ale jeśli skrzywienie jest na tyle poważne, że wygląda do tak jakbyś celowo wypinał tyłek to może to być faktycznie wada postawy.

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie wlasnie tylek jest ok, tylko ten brzuch tak jakby troche wystaje do przodu, jak zrobic zeby narzady wewn nie byly napuchniete i jak wyglada to wciaganie brzucha i jak czesto powinno sie je robic, itp. ale i tak przejde sie dla pewnosci do lekarza...



Zmieniony przez - bober w dniu 01-05-06 22:14:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha zauwazylem ze z rana na czczo jest o wiele lepiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musisz mniej pić, żeby wątroba Ci nie puchła


Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mialem lordozy...ale mialem naciagniete wiezadla w kregoslupie po martwym ciagu...chodzilem po ortopedach a ci mi tylko przepisywali tableteczki i zakazali silowni...wreszcie zdesperowany poszedlem do kregaza a ten mi nastawil kregoslup i bol jak reka odjal i w dodatku bardziej sie wyprostowalem...nigdy nie mialem pozniej problemow z kregoslupem.
Taki kregaz powinien ci dac jeszcze zestaw cwiczen rozciagajacych.Bardzo dobrego kregaza masz w Wawie na Białobrzeskiej57 i Łukowej2.

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki nurek, niedlugo sie tam wybiore,ale i tak pojde do ortopedy i przekonam sie co powie, ale do kregaza tez na 100% jeszcze raz dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LATO W SIŁOWNI ?!

Następny temat

Latem spala się nie tylko tkanka tłuszczowa...

WHEY premium