sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

Lordknaga blogo-galeria

Wysłana -
bry, moj nick taki jak w temacie i po lewej, mam na imie dawid lat 30, wiele osob z sfd kojarzy moje fotki z tego forum albo fejsbuka, temat zakladam zeby ruszyc troche ten dzial, za namowa moderatorow, cwicze rowno 8 lat, jakis czas temu urodzil mi sie w glowie plan zeby wystartowac i rok temu byl moj pierwszy start(mieszkam na stale w irlandii od 10 lat) z supli uzywam bardzo niewiele, w porownaniu z tym co bylo kiedys, bo przez lata sam sie przekonalem i nauczylem na sobie co jest dla mnie ok a co jest spuszczeniem kasy w kibel, dieta zwykle wysoko bialko wysoko/srednio wegle, tluszcze nisko, rozmyslalem na przejsciem na zywienie optymalne, ale za bardzo lubie wegle i slodycze

w roku 2015 wystartowalem w nationals w limeryk gdzie zajalem 2gie miejsce w klasie debiutantow(fotki podrasowane sa filtrami przez fotografa nie przezemnie) a dzien po tych zawodach zajalem 5 miejsce w nabbie w klasie novice, w tym roku zajalem 2gie miejsce w nabbie klasa rowniez novice ubiegla niedziele, wygral ze mna uzytkownik tego forum solaros ktory byl w lepszej formie niz ja.

waga aktualnie jakies 113-114kg naczczo

zanim zaczalem cwiczyc i foto dzien przed zawodami, to jest ostatnia sobota - przemiana 8 lat w lapie na poczatku bylo jakos 30 cos waga 79, najwiecej na masie dobilem jakos do 131

tutaj fotki z mojego debiutu w limeryk 2015

tak bylo na 10 dni przed zawodami

tutaj z zawodow, przegralem z gosciem nr13 - niebieskie gatki

no i zdjecie mojej ekipy z roznych klas

na nastepny rok musialem poprawic troche abs i nogi - nawet jakos sie to udaje

zdjecie koniec masy jakos pod koniec maja 2016

w polowie wycinki

tutaj z finalu z ostatniej niedzieli, wrzuce pozniej normalnej jakosci jak chcecie

tutaj foto pomiedzy prejudgingiem i finalami, pierwszy cheat od 5 tyg to japa sie cieszy

no i tutaj juz po wszystkim, zasluzona pizza i brownies

ps. sorki za bledy, pytajcie o co chcecie zgodnie z regulaminem, dorzuce jakis fotek w trakcie, pozdrawiam

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-09-29 00:12:38

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-09-29 00:21:31
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
I dobrze cię widać w dziale, zarasta pajęczynami trochę .
No coż tu dużo mówić, forma świetna bez dwóch zdań, progress bardzo dobry ,wysoki jesteś jak skurczysyn i waga konkretna (131kg na masie ) . I widzę że masę preferujesz podlaną a nie jak teraz jest w modzie bez zalewania?.
Ja własnie postaram się teraz też zaatakować na grubo , zobaczymy czy uda się więcej mięsa zbudować niż trzymając względny poziom.

Noi cóż, dalszych sukcesów , może się spotkamy gdzieś kiedyś na tej samej imprezie, ale w innych kategoriach
Wysłana -
wzrostu mam 193 i przy takimi wzroscie 131 to nie jest mega duzo tak preferuje w offseasonie zyc jak czlowiek, bialko sie zgadza ale czesto lubie sobie dogodzic, najczesciej jal jestem w pl na wakacjach
Wysłana -
witamy w dziale
forma , cóż tutaj pisać
klasa!
powodzenia w dalszych startach
Wysłana -
noi takie podejście widać wychodzi na dobre
Wysłana -
no dla mnie i mojej glowy na dobre, a lubie pojesc, najnowsze foto z wczoraj w koszulce, waga naczczo 113.4 dopierdzielam wiecej kardio i bardziej intesywnie, dzisiaj waga prawie kg mniej, pizza z niedzieli na poniedzialek chyba schodzi

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-09-29 09:01:09
Wysłana -
kawał konia ,piękne bary ,tak jak u mnie przejmują prace na czym traci klata ,tez mam +190 ,bardzo fajna sylwetka naprawde i dobrze że sie pokazałes !
Wysłana -
na fotach tego nie widac az tak - widac ze bestia - ale na zywo,a widzialem go na zywo to bestia do kwadratu
190cm+ i 100kg+ robi ogromne wrazenie
Wysłana -
dzieki chlopy ale czy na zywo czy na fotach jak sie czuje zawsze maly bodymass u mnie tez to problem bo wlasnie klatka kuleje przez to ze barki przejmuja robote, a kombinuje juz jakis czas jak te cycki dobrze izolowac
Wysłana -
kazdy sie czuje zawsze mały
Wysłana -
no heja i tutaj

pamiętam czasy jak dział roił się od takich właśnie tematów - szczerze to chyba nawet wolę takie wstawki co jakiś czas z luźną gadką niż codzienne wpiski z treningów i michy jak to ma miejsce w dziennikach

wielkie gratulacje jeszcze raz no i szacun, na żywo musisz być dopiero zwierzak niezły
Strona 1 z 10
Dodaj odpowiedź