SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

Lordknaga blogo-galeria

Wysłana -
teraz bylem na wakacjach tydzien, 0 stresu z zarciem, jadlem co chcialem, nie przesadzalem, jednego dnia kilka piwek wpadlo, opalenizne mam jak cygan, wrocilem 122kg a forma duzo gorsza nie byla, micha znowu i trening + cardio trzymane od zeszlego piatku, wrzuce foty w srode i wage, ciagle ucze sie cwiczyc push-pull-legs i nawet mi podchodzi taki podzial z trenejro update co 3 tyg +/- to bede tak wrzucal fotki + jakies male info jak bedzie o czym pisac zdjecia supli(tak chce sie pochwalic hehe) piany uzywam na zmiane z cocopopsami po treningu nog, gdzie wegli idzie bardzo sporo, mix ryzu/piany + owoc + izolat

PS plan narazie taki - robie wycinke do formy startowej, ale nie ze pierunem, z tego idzie jakosciowka masa i start jak wszystko pojdzie po mysli jakos za rok wrzesien/pazdziernik, nie wiem gdzie i nie wiem ile startow ja jak to ja, nie licze ze trofea, overall itd. sam start i bycie w ponadprzecietnej formie to dla mnie juz sukces jak sama wygrana.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 23/10/2017 23:00:02
Wysłana -
Forma jak zawsze gitarka
Widze Swanson na salonach .tez lubie ta firme
Wysłana -
No jest kozacki progress. Powodzenia
Strona 12 z 12
Dodaj odpowiedź