SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Logika kobiet

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W galerii widzę młodą, na oko 23 letnią studentkę, która ma czym oddychać. Głęboki dekolt odsłania dwa zaokrąglenia. Patrząc na mnie ma się ochotę złapać, lekko ścisnąć. Gdybym podszedł do niej i powiedział, że ma fajny biust, to dziewczyna nie chcialaby ze mną rozmawiać. Pozwolić dotknąć by też nie pozwoliła.

Jeśli jednak podszedłbym i porozmawiał o pierdołach, zaprosił na kawę i na spotkaniu się normalnie poznał i dopiero potem wtrącił coś o piersiach, to byłoby ok. Możliwe, że by pozwolila podotykać już na 2 czy 3 spotkaniu.

W takim razie z jakiego powodu kobiety źle postrzegają mężczyzn, którzy od razu przejawiają zainteresowanie ich piersiami? No bo na zdrowy rozum, obcy facet podejdzie i powie o piersiach - narka. Chce dotknąć - narka. A tu ten sam facet na 2 czy 3 spotkaniu może jej o tym swobodnie powiedzieć i podotykać.

Skąd ta rożnica.

Gdyby kobieta mi powiedziała - masz fajną klatę, jajka, nie tylko bym się ucieszył, ale pozwolił podotykać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Zgadzam się z Tobą w 100%, problem jest w tym że dzisiaj świat jest coraz bardziej brutalny, i pieniądz przyjmuje największą wartość w życiu młodych ludzi, dzisiaj fajnie jest być top w internecie, mieć dużo lajków, 10 tyś znajomych itd. Problem polega na tym że dzisiaj dzieci wychowują się samotnie, tablet w łapy i od małej dziewczyny uczęszczającej np do podstawówki nabierają takich a nie innych wzorców. Oczywiście że są dziewczyny które są normalne, wartościowe kwestia czy na taką trafisz :). Ale co do tego że głupszych i wyuzdanych dziewczyn z zepsutym kręgosłupem moralnym jest coraz więcej - nie mam wątpliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1825
Gdyby chora psychicznie kobieta podeszlaby do Cb nie dalbyś :P, normalna sprawa pierw trzebva poznac. No wiesz... gody i te sprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Ja pier... cały czas mi się wydaje że to ten sam typ od tych pytań co do poznawania kobiet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kobieta wie, że 90% leci na jej dekolt, więc to dla niej żadne wyróżnienie, że o tym powiesz. Wywala cyc, żeby zainteresować faceta, który jej odpowiada. Żeby się przekonać z kim ma do czynienia musi lepiej poznać. Zawód, samochód, miesięczne zarobki i takie tam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
"Zawód, samochód, miesięczne zarobki i takie tam" nie musiałeś dodawać "i takie tam" wystarczyły te 3 elementy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
qw3rty
"Zawód, samochód, miesięczne zarobki i takie tam" nie musiałeś dodawać "i takie tam" wystarczyły te 3 elementy :D


Chodziło mi jeszcze o ewentualne zobowiązania alimentacyjne, lokaty i metraż mieszkania


Zmieniony przez - Ernesto_Mendoza w dniu 2018-08-09 13:48:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Kobiety nigdy wcześniej nie były takimi materialistkami jak teraz, i to coraz głupszymi. Selfiki, fejsbuczki, dziubki, $$ od chłopaka, buty muszą być za siedem stówek bo przecież takie za 150 to lipa, wypięte dupsko do zdjęć w obcisłych strojach, 12-13 latki się już malują. Nie ogarniam chyba zostane gejem. Albo poczekać i znaleźć taką po 30 roku życia, u niektórych w tym wieku zaczyna się rozwijać mózg.




Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2018-08-09 14:17:46
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma się co dołować. Z wiekiem druga liga zorientuje się, że wszyscy bogaci zajęci i trochę spokornieje. Trzeba z nich coś wybrać i nie przejmować się resztą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 167 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
qw3rty
Kobiety nigdy wcześniej nie były takimi materialistkami jak teraz, i to coraz głupszymi. Selfiki, fejsbuczki, dziubki, $$ od chłopaka, buty muszą być za siedem stówek bo przecież takie za 150 to lipa, wypięte dupsko do zdjęć w obcisłych strojach, 12-13 latki się już malują. Nie ogarniam chyba zostane gejem. Albo poczekać i znaleźć taką po 30 roku życia, u niektórych w tym wieku zaczyna się rozwijać mózg.








Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2018-08-09 14:17:46



Niestety to co napisałeś jest świętą prawdą...ciężko się nie zgodzić

PS:

Czy mogę użyć Twojego tekstu dla swojej byłej?

Zmieniony przez - p0mp@ w dniu 2018-08-09 14:59:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637


Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdanie przez komórkę

Następny temat

Zjebałem całą dietę w 1 tydzień

WHEY premium