SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lista znawców w dziale Doping.

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Witam, na forum jestem już ładnych pare lat, głównie w dziale doping. Ostatnio z czystej ciekawosci chcialem sprawdzić ile mam sogów w dziale doping, czyli tam gdzie najwiecej sie udzielałem/udzielam i okazalo sie, że wcięło wszystkie moje sogi - czyli ok 240 i nie mam statusu eksperta w dziale. Czym to jest spowodowane jesli mozna wiedziec?

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
ASNF odbierz pocztę jak będziesz miał wolny czas, avatar ten sam.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-09-28 11:08:28

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
A z Ciebie taki ekspert jak ze mnie marynarz
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
GYMwork w kwestii formalnej masz postów Postów: 13192 a sogów 25 ogólnych , a jakaś ilość odpada bo albo jest przyznawana w innych działach, albo jakoś przepada. Zdaję sie status znawcy to 30 postów minimum w jednym dziale, z drugiej strony po co to tobie, ilość sogów nie zawsze ,odzwierciedla poziom wiedzy użytykownika, wystarczy że np non stop siedzisz w polskich realiach, jak dasz laurki pewnym labom , dostaniesz soga, a np dasz najbardziej merytoryczną odp nie dostaniesz nic.
Wydaje mi się że , ASNF też jak pisaliśmy w innym topicu, pisał że w DT sogi są np często odbijane, więc ciężko z nich wyciągnąć wnioski.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Wnc... Krzykacz Ty mie mendrkuj bo to ze sie nie udzielam ostatnimi czasy nie umniejsza temu co kiedys ogarniałem
1

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Wnc ja Ciebie rozumiem, chodzi mi o sam fakt cos mialem, cos sam uzbierałem, ktos mi to zabrał. A sogów we wzystskich działach maialem ponad 300 nie 25

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Działacie jak milicja wchodzicie zabieracie co obywatela i nie tłumaczycie sie


Zmieniony przez - GYMwork w dniu 2015-09-27 20:57:16

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
GYMwork tego nie wiem, ja spojrzałem tyko na aktualny profil , chłopaki tu pisali że im sogi jakoś poznikały, nie wiem dokładnie czym to było spowodowane. Pomógłbym ale nie mam żadnych narzędzi może pojawi osoba , decyzyjna na forum mam nadzieję że wyjaśni. To straciłeś ponad 90% głosów dużo.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
widać dawno Cię nie było - połowa SOGów zniknęła wszystkim w kwietniu - reklamacje można składać do działu IT, ale to i tak ich nie wróci

poprzednie topici na ten temat:
1) https://www.sfd.pl/problem_z_SOGami-t1073658.html
2) https://www.sfd.pl/znikł_mi_status_i_sogi-t1085503.html



Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-09-27 20:59:25
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
A swietnie


Zmieniony przez - GYMwork w dniu 2015-09-27 21:01:16

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
ASNF właśnie napisałem o naszych przemyśleniach na temat przyznawania sogów w jednym z linków co podałeś.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
mi w dopingu wcięło ok 1200-1500 to i tak dobrze wyszedłeś na tym
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zmienić podpis?

Następny temat

Test Api

WHEY premium