SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lista najgorszych

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
Tak sobie pomyślałem że chwalimy tuńczyki,kurczaki (a jak już pierś to dopiero jest coś) i wpadłem na pomysł stworzenia listy najgorszych potraw/dań jakich KULTURYSTA nie powinien jeść...
to na początek może ja skromnie zacznę :
smalec
słonina
zosnek z cukrem :)
co dodacie do tego (a może nie mam racji z tym smalcem;)

Wielebny Doctor Cienias

Nikt

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od miesiąca jestem na diecie nikowęglowodanowej dr. Kwaśniewskiego, wg. mnie wszystkie produkty pochodzenia roslinnego to najbardziej podły pokarm w przyrodzie (mam tu na myśli chleb,owoce, warzywa...). Najlepsze pokarmy to: jajka, mięso wiepszowe i sery.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Ja bym powiedzial ze kielbasa, boczek, moj stary ciagle mowi ze przez tyle lat to je i jest zdrowy i dobrze wyglada (g*** prawda)
No i jeszcze wszystko smazone na oleju!(no prawie)

Xawier

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Cleb jasny odroznia od ciemnego wlasnie ilosc smieci,czyli blonnika. Te "smiecie" sa najwazniejsze, bo powoduja stopniowe, rozlozone w czasie przyswajanie weglowodanow z maki. Ich brak powoduje wchlanianie niemal tak szybkie,jak cukrow prostych, czyli najprosciej nie tak, jak trzeba.
Poza tym w "smieciach" znajduje sie wiekszosc witamin i mikroelementow.
Jedyna uwaga do ciemnego chleba: czytajcie etykiety,gdyz czesto producenci barwia ciasto na chleb karmelem, czyli....cukrem.
Nam chodzi o prawdziwy, ciemny chleb z nieoczyszczonej,ciemnej maki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Bo biala maka ma wysoki indeks glikemiczny i znacznie szybciej podnosi poziom insuliny w organizmie, co niewykorzystane prowadzi od razu do zamiany w tluszcz. To tak w skrocie

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
nie ma zlego zarcia jest zla przemiana
pozdrawiam

aptekarz

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli mozna pic mleko to czemu nie smietane ?A czy maslo ( takie zwykle ) tez nalezy odstawic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
...bo śmietana jest cholernie tłusta,
przy okazji jeżeli ktoś nie wie to ser żółty też jest b.tłusty,wersje light zawierają ok.30% tłuszczu

Wielebny Doctor Cienias

Zmieniony przez - Doctor w dniu 01-02-25 22:10:57

Nikt

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pośladki

Następny temat

X-men i Xena

Wiecej