SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipomastia - na stale?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 603
Czesc! Mam pytanie do osob, ktore mialy lipomastie z powodu wysokiego poziomu BF, a potem się zredukowały do około 8-12 % BF.

Czy po takiej redukcji - kiedy wcześniej było lipo - te lipo ustaje? Wiadomo, ze pod wplywem zimna itp. wtedy w ogole tego nie widac, szczeoglnie przy malym BF, ale interesuje mnie kwestia tego, czy bez dotyku, zimna itp. tez nie ma lipo po konkretnej redukcji?

DZieki i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2371
No cóż narazie nie widze efektów ale redukcje zaczołem tydzien temu na szczescie u mnie lipo jest raczej niewielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 603
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5143
Tak tak znika a jeśli trenujesz to jest niewidoczne i nikt tego nie zauważy chyba że powiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 603
Moze opowiem cos o sobie, zeby zobrazowac temat.

Jestem typowym ekto. Trenuje 2 lata na silce prawie. Przed silka mialem 186 cm. i 67 kg. wagi -> teraz 91 kg. wagi. Troche przybyło masy. Przed siłką 72 w pasie, a na okresie masy 84, a teraz po redukcji - jestem w trakcie - 74 w pasie i nadal mini oponki na brzuchu sa i denerwujace lipo. Co prawda mniejsze przed poczatkiem redukcji, ale ciagle jest..

Co najbardziej denerwuje, ze jak wroce z porannych aerobow, sciagne koszulke, to widac ladnie juz powoli kaloryfer, sutki i klata cale napiete, rozciagniete super, ale np. jak stane przed lustrem po lezeniu, czy cos, to jest te cholerne lipo i jak siedze to jeszcze takie 3-4 oponki o grubosci 1 cm. kazda sa - co strasznie psuje efekt wizualny.

W swoim aresenale redukcyjnym zawarłem od 8 tyg. stopniowo - planuje jechac redukcja do usuniecia lipo.

-codziennie po bialku rano a6w + 45-60 min. rowera niska intensywnosc
-4 treningi na silce -> 2 silowe, 2 obiegowe
-po treningach -> 10 min. interwaly, 20 min. aeroby, 10 min. interwaly
-zarys diety, z barzo mala iloscia wegli
-spalacz scorch
-planuje dokupic pas neopronowy i dawac na klate:D moze to cos da na lipo.

Jak narazie w/w sposobem zlecialem z 10 cm.w pasie -> obecnie 74 cm., ale jest lipo jeszcze i te male oponki. Przypomne, ze jestem EKTO! Jeszcze cynk z rana biore.

Co powiecie?

Zmieniony przez - And188 w dniu 2009-06-28 16:07:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Interwały po treningu to średni pomysł... Może z rana zamiast aerobów, poza tym nie codziennie, chyba nie chcesz się zajechać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 603
Czytalem posty o interwalach od a do z na sfd i stamatd wzialem tzw. 2 protkolu interwalowy. Po prostu tonacy brzytwy sie chwyta, wakacje, plaze itp., a ja mam juz dosc mocna mase - jak dla mnie, ktora jakims cudem udaje mi sie utrzymywac mimo spadku 10 cm. w pasie, czyli ponad 42 w lapie i 122 w klacie, ale mimo pasa 74, nadal te oponki i lipo -> psuje calaa sylwetke wizualnie ten przod.

Staram sie brac ogromne ilosci bialka w trakcie dnia i jakos daje rade organizm. INterwaly dodalem od tego tyg. jak zobacze, ze mieso leci, to bede musial je chyba wywalic po silowym.

Co doradzisz? ten pas neo na klate dobra sprawa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 603
Fotki dopiero dam rade za jakis 1-2 tyg.

ten pas neo na klate to cos da?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

możecie mi pomóc w spaleniu tłuszczu i dobraniu diety

Następny temat

Atro phex

WHEY premium