SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipomastia - jak się pozbyć?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 247
W 2005 roku lekarz stwierdził u mnie ginekomastię pokwitaniową. Czekałem aż przejdzie, bo podobno po okresie 2 lat powinna zaniknąć. Tak się nie stało jednak więc zrobiłem badania TSH i na prolaktynę. Wszystko w normie. Odwiedziłem wczoraj tego samego lekarza. Stwierdził on, że ginekomastia przeszła [ufff...]. Problem stanowią powiększone, jakby napuchnięte sutki. Sa one efektem następującej po ginekomastii - lipomastii. Jak z nią walczyć?

Mam 17 lat, 187 cm wzrostu i wazę 65 kg. Więc zbyt dużo tłuszczu nie mam... Jestem szczupłej budowy.

Przeglądnąłem wiele postów dotyczących lipo na tym forum. Nigdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi jak się jej pozbyć, wspomniane jest cos o aerobach i ćwiczeniach na klatkę piersiową. Od niedawna uczeszczam na siłke i intensywnie trenuję klatkę.

Czy znacie jeszcze jakies sposoby na pozbycie się lipomastii?
Jak powinien wyglądac taki aerobik?

Mile widziane porady ludzi, którzy pozbyli się lipo. Z góry dzięki i pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 857
A dotykiem umiecie rozroznic tłuszcz od gruczołu? Ja bym na waszym miejscu zrobił USG, bo to na pewno gino, a nie lipo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3139
Wszystkie Aeroby wygladaja podobnie rower bieznia basen.......do tego moze jeszcze jakis spalacz l-kreatnine.........

Jak dlugo miales to gino?
Mozesz zrobic jakos fotke, wtedy wiecej ci pomozemy...

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 247
Cały ten problem pojawił się kiedy nmiałem ok. 14 lat. Nie wiem kiedy gino zanikło, a pojawiło się lipo. Pamiętam tylko ze kiedys wyczuwałem wyrazne grudki, a teraz na ich miejscu istnieje tylko tłuszcz.

Widze, ze w dużym stopniu aeroby ograniczają się do biegania. Ja trenuję piłke nożną więc biegam dosyć dużo ...

Co do zdjęcia to niestety nie mam możliwości wstawić ale postaram sie jak najbardziej plastycznie opisac problem. Klata prezentowała by dobrze gdyby nie odstające, napęczniałe sutki wypełnioe tłuszczem. Wszystko jest w porzadku kiedy jest mi zimno, sutki maleją i klata wygląda całkiem nieźle.

Zmieniony przez - cycu_ w dniu 2007-03-27 17:43:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
chyba lekarz powinien wiedziec najlepiej

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=lipomastia

https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=lipo

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2007-03-27 18:30:51

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 247
Dzieki za te linki ale przeglądnąłem je wszystkie i nigdzie nie ma odp. jak sie pozbyc tego lipo. Tylko raz natknąłem się na wypowiedz osoby, która twierdzi, ze ma kolege, ktory pozbył sięlipo przez cięzki trening klaty.

Lekarz wie, że to lipo, ale nie wie jak to zwalczyć ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3139
Poczytalem twoje posty i pisales ze brales andractim i to 2 tuby, to pewnie wtedy ci zeszlo gino a zostal tylko tluszcz....


pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 247
Dzięki za fatygę, ale nie pamietam czy przed kuracją andractimem miałem jeszcze te grudki pod sutami czy nie ... Pozdrawiam i czekam na osoby znające sposób na zniwelowanie lipo, a najlepiej na tych, którzy się tego pozbyli ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8517
Również mam lipo. Jak się pozbędziesz to daj znać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3139
Odpowiednia dieta+aeroby/HIIT

Wszelkie ćwiczenia na skosie w dół/na płaskiej,duża ilość powt.krótkie przerwy między seriamii,serie łączone itp.

I po lipo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3139
cycu_ zapytam jeszcze jak stosowales andractim, ile za niego dales? wylysiales? konsultowales sie z lekarzem? jakie miales badania? mowil ci cos lekarz o przeroscie prostaty po nim, bo jak kiedy gadalem z doktorkiem to mowil ze dziala tylko miejscowo i jest niegrozny....
Pytam bo mi tak jeden sutek chamsko odstaje, i jest cos pod nim czyli pewnie gino a koksu nigdy nie dodykalem....
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przebicie pepka- znieczulenie

Następny temat

Możliwość zastosowania światłolecznictwa w kosmetyce

WHEY premium