SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipomastia, antyestrogeny itp

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Witam, nie siedze dobrze w temacie antyestrogenow wiec wole sie zapytac. Jak maja sie takie suple do zwalczania lipomasti?! Oczywiscie nie chodzi mi tutaj o rzeczy z dzialu doping bo one w wiekszosci blokuja tylko chwilowo wytwarzanie estrogenow, tylko np produkt firmy SAN - Estrodex, chociaz teoretycznie jest on polecany po cyklach SAA na odblok. Jesli ktos ma jakies spostrzezenia odnosnie takich produktow lub zna inne ( sprawdzone i skuteczne) to chetnie przeczytam ich opinie. Zapraszam do dyskusji.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Oczywiscie nie chodzi mi tutaj o rzeczy z dzialu doping bo one w wiekszosci blokuja tylko chwilowo wytwarzanie estrogenow

A myślsiz że te firmy co wypisałeś blokuj estrogen na stałe??

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
https://www.sfd.pl/szukaj-6 oxo

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2005-11-09 12:56:50

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Kasa - chodzilo mi o taki produkt po odstawieniu ktorego i przyjmijmy zejsciu lipo, lipo nie wroci. Nie chodzi mi o profilaktyke i dorazne leczenie ale o cos co pomorze na dluzszy czas.

Grasik przydalo sie, dzieki.

jesli jeszcze ktos moze cos wniesc swoja wiedza i spostrzezeniami do tematu to zapraszam

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Jak chcesz żeby Ci zeszło lipo to zejdź do stosunkowo niskiego %bf.
Profilaktycznie brany antyestrogen to troche dziwna sprawa, pozatym żaden środek nie będzie miał trwałego rezultatu, czy weźmiesz 6 oxo czy inny specyfik....

Pozatym 65 kilo wagi i lipo?? Weź wklej foty może demonizujesz

Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2005-11-09 13:28:24

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
"Jak chcesz żeby Ci zeszło lipo to zejdź do stosunkowo niskiego %bf. "

Tez myslalem ze to pomoze, od czerwca bylem na diecie redukcyjnej, aeroby itp itd. Teraz waze 65kg przy wzroscie 175, wszedzie jest ok a jednak lipo nie zeszla a ja nie mam juz sily ciagnac kolejny miesiac tego samego bo juz waga mi sie nie rusza w dol i tluszczyk tez juz nie chce schodzic, pozatym mam wygladac jak niektorzy ktorzy zamieszczaja tu swoje fotki a my komentujemy ze przydaloby sie jesc ?!

Widzialem juz sporo ludzi z lipo ktorzy byli szczupli. Lipo nie zawsze przechodzi. Zaczynam teraz cykl masowy na krecie z przewaga bialka nad weglami bo nie chce sie otluscic. To tak w skrocie, poprostu szukam czegos co pomoze bo ciac sie nie mam zamiaru.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
To olej to jak narazie, trwałego efektu nic nie da. Piszesz o przewadze białka nad ww. Bedziesz na masie poniżej 2g/kg mc ww?? Widarami oliwe będziesz pił?

Możesz wkleić zdjęcie sutka i okolic z boku, przeceirz nikt CI nie karze pokazywać całej sylwetki

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Kasa - nie wiem jeszcze dsokladnie do jakiej ilosci ww zejde ( jeszcze pomysle jakie proporcje dokladnie zrobic) ale wole zrobic mniej masy czystej niz zlapac wieksza ilosc tluszczu. propo fotek to wstawie w niedlugim czasie.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
PROSZĘ O POMOC I RADĘ !!!

Około dwóch lat temu miałem nieudaną próbę cyklu metanabolu. Byłem młody i głupi - zero podstaw i pomyślunku. Odstawiłem po około dwóch tygodniach . Jako , że dieta była chyba ostatnią rzeczą o której wtedy myślałem to nieźle obrosłem w tłuszcz. Ogromne łaknienie , nie systematyczny trening i w pół roku ogromny przyrost flaka. Nie brałem antyestrogenów i do tej pory mam go nie proporconalnie dla mezczyzn duzo na udach , pośladkach , bokach brzucha i klatce. Nawet bardziej otyli nie maja go tam tyle. Od niecałego roku utrzymuje zdrową zbilansowaną dietę , która orbituje w granicach moje zapotrzebowania. Biegam , chodzę na basen - zdrowy racjonalny tryb życia. Nie pytajcie czy dietę i trening mam ułożoną - zapewniam , że zmądrzałem i wszystko jest w najlepszym porządku. Dużo tłuszczu udało mi się zrzucić , niestety pozostał mi w tych "kobiecych" miejscach. Planuje teraz ostatni intensywniejszy etap redukcji przed wakacjami (3 miesiące). Dopiero teraz lepiej zapoznałem się z antyestrogenami. Czy myślicie ze dobrym pomysłem było by zażycie tamoxifenu? Może pomogło by choć trochę z zejsciem fatu z tych miejsc? Jak tak to jak maksymalnie długo można go przyjmowac? Codzienne systematyczne małe dawki czy normlane w wyznaczone (np.treningowe) dni?

Prosze o wyrozumiałosc i pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BEBILON AMINO & PROSOBEE 2

Następny temat

podzialka extensora ???

Wiecej