SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipo/Gino inne spojrzenie na problem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 329 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9256
Witam
Piszę w imieniu kumpla, który ma dylemat związany z tym co powyżej, nazwy nawet nie znał tylko ja mu podpowiedziałem po miałem doczynienia z tym pierwszym czyli LIPO

Moje a zarazem jego pytanie.

Wiem, że lipo jest to nagromadzony tłuszcz ( wiem bo sie go pozbyłem i nimo)

wiem ze gino to jakieś gruczoły ( patrz wyszukiwarka)

ALE problemem jest to , że kolega i ma tłuszcz w sutach - takie mięciutkie z 1 cm ale tylko w obrębie sutka ( tego brązowego)
a jeżeli by wziąść 2 palce i tak okrężne koła zatoczyć to jest tak jakby taki pierśćień, który tak przeskakuje
niewiem nie dotykalem go ... ale mówi ze "coś" takiego jest (taki choćby niepelny)

Mówi, ze jak jest mu zimno to wracają do narmalnych rozmiarów, lub jak je pomasuje ....

I tu moja prośba a zarazem jego UWAGA cytuję ..


Witek Kolt 20:25:13
te weź się spytaj na tym twoim forum, co to moze byc dokladnie, lub bardziej na perwere niech ktoś kto nie ma zobaczy czy nie ma tych takich pierscieni bo che sie tego gowna pozbyc :/

CO O TYM SĄDZICIE
PS sorki za błędy pisalem na szybciora bo nie dawał mi już spokoju


Ew. proszę o rozmowę na GG , dla ludzi mających jakieś pomysły

Zmieniony przez - pompa91 w dniu 2007-12-25 21:33:02

Są starsi , nie ma lepszych !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
siema ja mam tak z lewym sutkiem i nie wiem co robic bo ten (gruczol) jest duzy. Nie bylem jeszcze nigdzie i nikomu o tym nie powiedzialem. Mam 16 lat i zaczelo mi sie to robic jakiez 2 lata temu, wtedy bolalo (jak dotykalem) ale teraz nie. Jest to krępujące np. przy opalaniu , bona basenie jest zimno i mi sie zmniejsza ;p i teraz czytam o tym gino i nie wiemco z tym robic, jesli są domowe jakies sposoby to plis o pomoc. Jeszcze nie pakowalem ale chce zaczac.Nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28010
"Mówi, ze jak jest mu zimno to wracają do narmalnych rozmiarów, lub jak je pomasuje" - skoro wracaja do normalnych rozmiarow to raczej wyglada na LIPO ale dziwne ze wyczowa te "pierscienie" :/ jaki ma kolega bf ??

Upadłem! Nikt nie poda ręki?!! Nie szkodzi! SAM WSTANE! ... SILNIEJSZY!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 329 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9256
Witam, wypytalem się kluczowo,
BF cos kolo 20%
Co do tych pierścieni, to nie są one na sutkach na tym brązowym tylko juz troszkę dalej od suta, mówi ze jak na sucie naciska to tylko fest mieciutkie jest , a pierscienie to wedlug niego może ten fet jest , albo żebra, albo jakies ukrwienia, zyly,

Jak na taki BF to według mnie LIPO, niewiem jakie będa wasze opinie

Zmieniony przez - pompa91 w dniu 2007-12-27 16:56:17

Są starsi , nie ma lepszych !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
najlepiej to by bylo zdjecie wkleic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
Kolega ma Ginekomastie.

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
mjś jasnowidz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1161
Co jasnowidz ??? Gino to duże sutki i cycki, a lipo to duże cycki. To ze tam nic nie czuje i sutki są miekkie nic nie znaczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 410
Witam , jak pewnie wielu użytkowników mam problem z lipo/gino w sumie nie wiadomo do końca z czym.Nie jestem sam w stanie tego zdiagnozowac. Z tego co wyczytałem lipomastia spowodowana jest zbyt duża tkanką tłuszczowa w okolicy klatki piersiowej, więc można ją wyleczyć poprostu chudnąc (zrzucajac ten nadmiar tluszczu tam zgromadzonego)? Może to jest własnie moj problem ? Nie ukrywam ze waże ponad 90 kg (mam 20 lat) i nie bede nikogo oszukiwal ze nie mam czego zrzucic. Czy moze ta choroba ma to do siebie ze nie mozna z tego miejsca zrzucic zalegajacej tkanki tluszczowej? Jeżeli zastosuje trening redukcyjny gubiąc tluszcz z innych partii ciała zgubie też stad? Może zastosować szczególny nacisk na ćwiczenia klatki piersiowej? Zauważylem ze glownie tluszcz odklada mi sie w bocznych czesciach klatki(widac to na zdjeciach)- z przodu jest calkiem ok. Jezeli powyzsza metoda bedzie skuteczna prosze o napisanie jakis cwiczen na klatke piersiowa (z szczegolnym uwzglednieniem bocznych partii)Jesli chodzi o ginekomastie to nie wyczywam pod sutkami nic twardego , jakiegos gruczolu czy cos. Takze sutki wracaja do normalnych rozmiarow pod wplywem temperatury badz ucisku. Wiec chyba to nie ginekomastia?

Poniżej zamieszczam zdjecia ktore moze komus pomoga pomoc mi


















Zmieniony przez - wojtasck w dniu 2008-01-06 11:17:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 327
witam,ja mam lipo na 100%,mam malo w sumie tluszczu na sobie,kiedys sie dosc odtluscilem,ale i tak nic z sutow nie zeszlo.Ma ktos jakies porady?czy ino skalpel poratuje?POQJ!

..i męczyć się będziesz po kres dni swoich..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 410
Podbijam moje pytanie i przedmowcy, jak walczyc z lipo? wystarczy schudnac? Ponawiam prosbe o zdiagnozowanie zdjec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
Trudno tak jednoznacznie powiedzieć na odległość.
Jeśli masz pod sutkiem jakiś guzek to masz Ginekomastie. (badź raka )
Jeśli nie znajdziesz nic, a Twoje piersi wyglądają podejrzanie to jest to pewnie Lipomastia.

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czynnik hamujacy

Następny temat

CZy po operacji nosa moge spokojnie uprawaiac boks

WHEY premium