SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipa z drążkiem

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12
Cześć, od około pół roku ćwiczę w domu z programem Oliviera Lafaya, do tej pory wszystko było super, progres i przyrosty szły do góry. Najważniejsze ćwiczenia Lafaya to praca na drążku(podciągnięcia, zginanie nóg w zwisie) i do tej pory nie było z tym problemu. Do tej pory, gdyż w związku ze studiami musiałem opuścić dom i trafiłem do akademika. Problem jest taki że futryna w drzwiach jest za cienka i ni ch##ja nie da się tam tego drążka umieścić. Pytanie brzmi jak teraz mam ćwiczyć, drążka montowanego na stałe nie umieszczę bo po pierwsze nie mam czym, a po drugie nie chcę ryzykować że mnie wyp###dolą za taką samowolkę, stacjonarny w ogóle odpada, siłownia to tak średnio bo polubiłem Lafaya a aż tak bogaty nie jestem by płacić 80zł/miesiąc za dostęp do drążka xd Siłowni zewnętrznych też w pobliżu nigdzie nie widziałem ani żadnych trzepaków, a nie będę lecieć pół miasta żeby zrobić 1/3 treningu. Może znacie jakiś inny rodzaj drążka który mógłbym bezprzypałowo zamontować? A jeśli nie, to może styknie podciąganie australijskie z drążkiem opartym na dwóch krzesłach? Co do brzucha to Lafay mówi by zastąpić zwisy na drążku zwykłymi brzuszkami, nawet jeśli to brzmi głupio to brzuch nie jest problemem, bo jakieś inne ćwiczenia można znaleźć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
zamaist podciągania, inverted row ale to bedzie słabiej aktywowało plecy, na brzóch masz pełny wachlarz czy jakieś kółko, spięcia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ostatnio,jak byłem na wiosce na lubelszczyźnie, sprawdziłem sobie jedne sposób. Gruby sznur przerzuciłem przez grubą gałąż na drzewie. Sznur przywiazałem do obu końców kawałka metalowej rurki. Proste i skuteczne,skuteczne dlatego że drzewo zawsze się gdzieś znajdzie,a same ruchy musisz robić powoli i technicznie,bez bujania ciałem, bo inaczej drążek na sznurku wpada w rezonans i zaczyna się huśtać.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 36
Witam, na forum jestem nowy ale trening z ciężarem własnego ciała nie jest mi obcy.
Skoro nie masz możliwości do wykonania klasycznych podciągnięć "uderz" w australijskie jak
wspomniałeś ALE pamiętaj że jest to łatwiejsza wersja więc będzie musiał zadbać o odpowiednią
objętość treningową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Ty jesteś Maksym? Ten spec od street workout?


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2017-10-03 09:27:13
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 36
O kurde, jestem pozytywnie zaskoczony.
Witam Queblo, nie chciałem dawać imię nazwiska aby nie potraktowali jako reklamę przy okazji zapytam się czy mogę zmienić ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jak nie będziesz reklamował innych portali czy marek handlowych,poprzez swoją osobę, to za reklamę tego nie uznają.
A nicku samodzielnie zmienic nie można, nie wiem czy w ogóle istnieje taka możliwosć,nawet przez administratora-do niego trzeba by napisac.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nie można nicka podmienić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 36
Dzięki za info chłopaki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu z kettlebell dla dziewczyny

Następny temat

Sprzęt do ćwiczeń w domu - co wybrać?

WHEY premium