SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Linia dla dzieci

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
http://www.olimp-labs.pl/pl/produkty/nowosci/art104.html

http://www.olimp-labs.pl/pl/produkty/suplementy-diety/zdrowie/art103.html

Żeby nie było, że djfafa to wieczny krytykant Olimpa

Bardzo dobry ruch ze strony Olimpa, linia dla dzieci to super posunięcie, sam na pewno kupie oba produkty dla mojej córki. Pytanie tylko kiedy będą dostępne w aptekach?
ps. Mam nadzieję, że zrobicie całą serię, bo można jeszcze wydać Omega 3, lecytynę.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6075
Ja to widziałem na ich stronie tylko jak zamieścili. Przypadkiem zobaczyłem. Co do aptek to są z nimi problemy pytałem się w kilku o cynk, żelazo i żeń-szeń, to z cynkiem i żelazem były problemy nie mogłem znaleźć dopiero w kolejnej 5 czy 6 znalazłem co chciałem, żeń-szeń w drugiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Jakiś pomysł z cukierkami z omega 3 faktycznie dla dzieci byłby niezły. Widać progess jest cały czas. Apteki faktycznie te mniejsze czasem nie mają produktów ale w siecówkach raczej spotykam

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
W ogole Olimp szturmuje coraz to nowe polacie rynku. Pogratulowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Cukierki jak cukierki, żelki to najbardziej lubią dziecki :) Mojej córce ciężko wytłumaczyć że może zjeść tylko 2-3 dziennie A robi się taki sam suplomaniak jak jej tata Po przebudzaniu pierwsze co to krzyczy: tata tran
To czekam aż produkty będą dostępne w detalu.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 116
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Od małego w dzieci suple ładować, imo porażka, ale każdy lubi co innego, nie lepiej postawić po prostu na zdrowe żywienie?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 116
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Wiesz jak ktoś wierzy że jedząc rybę raz w tygodniu dostarczy odpowiedniej ilości O3 to oczywiście nie musi nic podawać, ja sądzę że to mało, dlatego podaje np. tran. Od razu dodam że po pierwsze dziecku 2 letniemu nie wytłumaczysz że ma jeść rybę co drugi dzień bo tak jest zdrowo to raz a dwa, ta rybka w ekologicznym morzu nie pływała więc zanieczyszczenia mogą stanowić wieksze zagrożenie niż ewentualnie korzyści.
A pytanie po co podawać suple to wiesz to raczej z gatunku po co kupować białko w prochu (które zapewne również kupujesz) czy kreatynę, można jeść kuaraka i ryż i powinno wystarczyć, a skoro kupujesz widocznie uznajesz że twoja dieta nie jest idelane a dwa branie odzywek/suplementów daje Ci jakieś korzyści.
Ktoś w coś wierzy jeden zjada pomidora i uważa że mu to wystarczy aby żyć długo i zdrowo a drugi kupuje preparat witaminowy bo wierzy że jednak to chyba malutko i tak samo ja uwarzam że dla mojej córki korzystne jest podawanie O3, skoro publikację naukowe to potwerdzają, pediatra wręcz zachęca, nie widzę powodu aby tego nie robić, a tym bardziej tłumaczyć się z tego jak wychowuje własne dziecko, będziesz miał swoje będziesz robił jak uznasz za właściwe i nikogo to nie powinno obchodzić.

Trochę zatarło się moje pytanie, Olimp kiedy produkt będzie w ofecie bo widzę że jeszcze żadna apteka internetowa nie ma, więc w stacjonarnych pewnie będzie to samo.

Dla zainteresowanych:
http://www.pulsmedycyny.com.pl/index/archiwum/8139


Zmieniony przez - djfafa w dniu 2011-11-21 18:55:28

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 116
a rózeniec górski ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2238
Jeśli chodzi o dostępność w sprzedaży to widziałam już w punktach PBC obie wersje "witaminków OLIMPKÓW" - jak mawia mój siostrzeniec Natomiast jak to się ma z dostępnością w aptekach to nie wiem..

Ciężko jest być praktykującym teoretykiem ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW

Następny temat

Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Fitness Factory

WHEY premium