SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Likwidacja Instytutu Reumatologii

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez everr z działu Ważne informacje.
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Witam.

"""Od kilku miesięcy chodzą pogłoski o likwidacji Instytutu Reumatologii, wszyscy zastanawiali się ile prawdy jest w tej wiadomości.

Obecnie wiemy z pewnością, że Ministerstwo Zdrowia planuje przyłączyć Instytut Reumatologii do warszawskiej Akademii Medycznej w okrojonej formie (wiemy to na podstawie korespondencji Stowarzyszenia Reumatyków i Ich Sympatyków z Ministerstwem Zdrowia).

(Mówi się m.in. o likwidacji oddziału reumatologii dziecięcej, a także reumortopedii, przychodni przyklinicznej, zakładu epidemiologii, laboratoriów, gdzie prowadzone są badania nad chorobami reumatycznymi. Te informacje nie są potwierdzone, Ministerstwo Zdrowia ani nie zaprzeczyło tym faktom, ani ich nie potwierdziło).

W związku z tym Ogólnopolskie Stowarzyszenie Młodych z Zapalnymi Chorobami Tkanki Łącznej "3majmy się razem" oraz Stowarzyszenie Reumatyków i Ich Sympatyków podjęły akcję sprzeciwiającą się planom likwidacji Instytutu Reumatologii. Do akcji chcemy zaprosić pozostałe organizacje skupiające chorych reumatycznie.

Bardzo Was proszę - nie pozostańcie obojętni wobec tego faktu i oddajcie swój głos na stronie:


http://www.3majmysierazem.pl/ir/


Dla wielu chorych Instytut Reumatologii to jedyny szpital, gdzie mogą dostać pomoc. Sama należę do takich osób. Choruję od 5 roku życia. W ciągu 20 lat choroby przeszłam 18 hospitalizacji w Instytucie Reumatologii. Żaden reumatolog spoza Instytutu nie podjął się mojego leczenia, kiedy w wieku 19 lat chciałam zrezygnować z opieki w Instytucie. Takich osób jak ja, których jedyną szansą odpowiedniego leczenia jest Instytut Reumatologii, jest znacznie więcej! Mało kto rozumie, że choroby reumatyczne to nie tylko 'strzykanie w stawach', ale poważne przewlekłe choroby, które wymagają bardzo specjalistycznej i fachowej opieki!!

Dlatego proszę Was włączcie się w naszą akcję! Wiem, że niektórzy chorzy nienajlepiej oceniają ten Szpital. Niemniej nikt nie może zaprzeczyć, że jest to ośrodek leczący swoich pacjentów na bardzo wysokim poziomie, jest to mocno wyspecjalizowana placówka, która jako jedna z nielicznych w Polsce stara się leczyć chorych drogimi nowoczesnymi lekami, m.in. biologicznymi. Dlatego apeluję, aby niezależnie od swojej prywatnej opinii o Instytucie Reumatologii przyłączyć się do naszego protestu!!"""




do powyższego tekstu moge jedynie od siebie dodac ze sam tez choruje na jedną z chorób reumatycznych, i wiem jakie to uczucie gdy nie ma praktycznie nadzieji na wyleczenie i do tego ciągła walka z chorobą...
Dlatego prosze o oddawanie głosów.

Prosba do moderatorów: mozna przeniesc ten post do Ważnych Informacji ?

Pozdrawiam

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 6722 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28641
oby dwie ankiety wypełnione <yes>

Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
.

Zmieniony przez - Marian.B. w dniu 2006-06-03 18:27:34

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2046
Zrobjone.

s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie wiem o co chodzi ale wypelnilem

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
w skrócie: chodzi o to ze chcą zlikwidowac Instytut Reumatologi z którego wychodzą na Polske nowoczesne metody leczenia, leki biologiczne, ogólne wytyczne dla reszty kraju. Instytut ten jest jednym z nielicznych miejsc gdzie chorzy na choroby reumatyczne mogą otrzymać odpowiednią pomoc lekarską.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
ankiete wypełnie
ale i tak wątpie żeby coś to dało
bo ci z góry i tak zrobią to co będe chcieli
i nie będą sie przejmować innymi

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4017
sie robi everr

zdrowiej i zebys nie byl zdany na tych pajacy z ministerstwa zdrowia

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
WYPEŁNIŁEM

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Wypełnione!

Odi profanum vulgus et arceo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Don quixet

Następny temat

przesada ?!

WHEY premium