SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ligota - jest tam jakaś siłownia ?

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7820

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Szukam dla żony, dlatego musi być na tej siłce też aerobik itp. Znacie może coś w tych okolicach ? Fajna siłownia jest na Ochojcu, ale może na Ligocie też coś się konkretnego znajdzie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Widzę że do tego działu mnóstwo osób wskakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7547
Niestety w tych okolicach nie znajdziesz silowni tymbardziej z aerobikami itp. Jest silownia na brynowie (ale taka typowa pakernia meska) i na basenie na rolnej ale na samej ligocie lipa. Najlblizej AWF Katowice fajna silka i obok zajecia z roznych form aerobiku- polecam. pozdro

jak boli to rosnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Na Brynowie to pewnie chodzi Ci o GYM na Ceglanej. Z tym AWF to mnie olśniłeś ! Pytanie czy nie ma tam tłoku i ile sianka kosztuje. Ta Rolna też jest niedaleko. Nie wiesz czy są tam aerobiki ? Zresztą sprawdzę sobie jak będę przejeżdżał. Kurczę, aż się wierzyć nie chce że nie ma tu fajnej siłki. Aż się prosi ją otworzyć. Kawał osiedla, akademiki itd. kasa na pewno by się trzepała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7547
Nie nie chodzi mi o Fitness Fun na ceglanej tylko taka mala swojska silownia w okolicach OBI (troche wyzej przecznica rolnej) ale to silka typowo meska. Na rolnej nie ma na pewno aerobikow tez silka typowa. Jesli chodzi o AWF to ceny sie dowiem bo nawet nie wiem ja tam za darmo wbijam, ludzi roznie wieczorkami jest spoko. Aerobiki tez wieczorkami zajecia. Jak chcesz dowiem sie ceny. No co do ligoty to faktycznie jst lipa tyle osiedli blokowisk akademiki itd a nigdzie ani nawet jednej niestety...

jak boli to rosnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Jeśli możesz się dowiedzieć jakie są koszta na AWF to byłbym bardzo wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1033
siema skieroj żone tu http://www.cob-fitness.pl/ polecam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 396
ja polecam pro-activ w centrum kato, bardzo łątwy dojazd miła obsługa, kulturalni ludzie.. NAPRAWDE POLECAM !

There are no shortcuts to any pleace worth going..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 396
no to ban..hahahha po***aly mi sie daty ;/
x:P

There are no shortcuts to any pleace worth going..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2138
Ja mieszkam na Rolnej i chodze do "tej małej wiejskiej siłowni" i musze powiedzieć ze to nie typowo męska siłowni tlyko chodzą tam osoby w wieku 14-16 lat, ale mało jest takich osób. A po za tym to jest tam aerobik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119
jaki jest adres tej siłowni na rolnej?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MUAY THAI W LUBLINCU !!

Następny temat

Endokrynolog

WHEY premium