SFD.pl Poker Sportowy

Dodaj odpowiedź

Liga październikowa

Wysłana -
mamy już październik, ruszy w tym miesiącu liga ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Według pokeroomu jutro odbywa się kolejny turniej SFD Ligi
looknijcie na zkładke turnieje- prywatne
albo wpiszcie 449712889 w znajdź turniej
Wysłana -
tak jest jutro pierwszy turniej
czekajcie cierpliwie więcej informacji na temat ligi już wkrótce..
Wysłana -
Witam, Liga startuje i extra. Najważniejsze także aby było gdzieś jakieś konktretne info np jakie wymagania należy spełniać aby można także rywalizować o nagrody? Od kiedy np być na forum i czy inne (jakie?). Przydałby się osobny jakis zamnknięty wątek z z konkretną informacją aby w przyszłości znów ktoś nowy nie pytał i można było podesłać już tylko link z informacją (także do znajomych co nie są jeszcze na forum) Pozdr
Wysłana -
Jak będą podane wymagania to dajcie też znać jakie to wymagania , bo nie wiem czy będę się kwalifikował , ale brałem udziały w poprzednich ligach .
Pozdro :)
Wysłana -
no moglibyście podac wymagania , ale ja też grałem w poprzedniej edycji i mam nadzieje, że spełnie wymagania :)
Wysłana -
Wymagania będą tak jak poprzednio - bycie użytkownikiem dłużej niż od dnia startu ligi.
Co do szczegółów to podam już niedługo bo w tym miesiącu będzie nagroda specjalna i jeszcze dogadujemy szczegóły :)

P.S. Nagrody za poprzednią ligę wyjdą w tym tygodniu.
Wysłana -
+ do wymagań = uzupełniony profil.
Wysłana -
Czy ja tez moge dzisiaj wystartowac w lidze padziernikowej?
Dowiedzialem sie o turniejach pared ni temu a jestem juz zarejestrowany na sfd okolo 8 miesiecy. Dolaczylem takze do Klubu sfd i czekam na potwierdzenie. MOj nick na poker stars to Sztukas84
Pozdro :)

Zmieniony przez - k_f_panda w dniu 2011-10-04 14:17:33
Wysłana -
mój nick to Cbool55512 :)
Wysłana -
OK wszystko jasne. Dzięki za info. Gotowy do rywalizacji
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź