SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga SFD 2017-18--> Wybór składów i nabór osób do ligi

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
REGULAMIN WYBORU SKŁADÓW:

1. Każdy uczestnik wybiera sześciu zawodników - dwóch obrońców, dwóch pomocników i dwóch napastników (w razie wątpliwości pozycję zawodnika ustalamy wg strony http://www.transfermarkt.de rubryka dane zawodnika* )

* Jest to jedyna rubryka jaka biore pod uwage.Jezeli w niej beda wpisane 2 pozycje,pozostawiam Wam juz do wyboru na jaka pozycje zawodnika dacie.



2. Wybierać można zawodników występujących w klubach 1 ligi (ekstraklasy): Anglii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Portugalii, Rosji, Szkocji oraz Włoch

3. Każdy uczestnik może wybrać maksymalnie trzech graczy występujących w klubach, które w poprzednim sezonie zajęły w swoich ligach miejsce w pierwszej trójce (max 1 obrońcę, 1 pomocnika i 1 napastnika)

Te kluby to:


Anglia : Chelsea,Tottenham,Manchester City
Hiszpania:,Real Madryt,FC Barcelona,Atletico Madryt
Niemcy:Bayern Monachium,RB Leipzig,Borussia Dortmund
Francja:AS Monaco,PSG,OGC Nice
Włochy:Juventus,AS Roma,SSC Napoli
Rosja: Spartak Moskwa,CSKA Moskwa,Zenit Saint Petersburg
Szkocja:Celtic Glasgow,Aberdeen,Rangers
Portugalia:SL Benfica,FC Porto,Sporting CP
Holandia: Feyenoord,Ajax,PSV

4. Niezależnie od tego z żadnego klubu nie można wybrać więcej niż jednego piłkarza

5. Żaden piłkarz nie może być też wybrany przez więcej niż jednego uczestnika

6. Znaczenie ma przynależność klubowa zawodnika w momencie dokonywania wyboru składu przez uczestnika. Jeżeli później dany piłkarz zmieni klub nie ma to już negatywnego wpływu na możliwość korzystania z niego przez uczestnika. Jeżeli jednak któryś z wybranych zawodników wyjedzie do klubu z innej ligi niż wymienione w punkcie 2, uczestnik ma prawo wybrać w jego miejsce innego piłkarza.

7. Kolejność dokonywania przez uczestników wyboru określa lista przedstawiona poniżej opracowana na podstawie wyników poprzedniego sezonu. Każdy z kolejnych uczestników ma na dokonanie wyboru składu 48 godzin od momentu zaakceptowania wyboru poprzedniego uczestnika. W razie ewentualnych błędów przy wybieraniu składu uczestnik może dokonywać poprawek w ramach przysługujących mu 48 godzin.W razie niedokonania przez uczestnika poprawnego wyboru w ciągu 48 godzin traci on swoje miejsce na liście ale ma prawo podania swego składu w dowolnym późniejszym momencie.

8.Nowi uczestnicy,mogą dołączyć do gry pod warunkiem zwolnienia się miejsca w lidze przez któregoś z obecnych uczestników .

KOLEJNOŚĆ WYBIERANIA:

1. Nafciarz
2. Szepke
3. CrisThug
4. BeeV
5. Pawlikus
6. KafarXXL
7. Fajansiarz
8. Karciarz
9. Ted
10. Tytanov

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
Zaczyna Nafciarz.

Dokonalem drobnej zmiany jezeli chodzi o wybor zawodnikow do teamu.Od tej pory brana jest tylko i wylacznie rubryka "Dane Zawodnika" (rubryka"Pozycja szczegółowa" nie jest brana przeze mnie pod uwage)

Jezeli sa jacyś nowi userzy chcący wziąć udzial,to niech sie wpisuja do tematu.


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2017-08-08 22:46:27

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Dlaczego nie ma losowania kto pierwszy?

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
O kolejności wyboru od zawsze decydowała pozycja z końca poprzedniego sezonu.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Jednak startujemy z liga w tym sezonie również. Myślałem, że jednak w tym sezonie z powodu braku zainteresowania nie będzie kolejnego sezonu. Jednak jesli chętni sa i będą to czekam na swoją kolej

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
Pora na Szepke

Założyłem temat pózniej bo w poprzednim sezonie skończyliśmy bardzo szybko,wiec nie ma sie co spieszyć. tym bardziej ze i tak troche rozstrzał jest pomiędzy startami poszczególnych lig.Mieim nadzieje ze uda sie zebrać te chociaż 10 osób...


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2017-08-11 09:26:05

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
Potwierdzam udział

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4324
BeeV
Jednak startujemy z liga w tym sezonie również. Myślałem, że jednak w tym sezonie z powodu braku zainteresowania nie będzie kolejnego sezonu. Jednak jesli chętni sa i będą to czekam na swoją kolej


A ja myślałem, że jednak nie da się użyć tyle razy słowa jednak. Jednak się myliłem... jednak xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
Napastnicy:

Leo Messi (FC Barcelona)
Lukaku (Manchester Utd)

Pomocnicy:

Alli (Spurs)
Coutinho (FC Liverpool)

Obrona:

R.Guerreiro (BVB)
Andrea Conti (AC Milan)

BeeV moze teraz wybierc


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2017-08-13 11:10:58

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Fajansiarz
BeeV
Jednak startujemy z liga w tym sezonie również. Myślałem, że jednak w tym sezonie z powodu braku zainteresowania nie będzie kolejnego sezonu. Jednak jesli chętni sa i będą to czekam na swoją kolej


A ja myślałem, że jednak nie da się użyć tyle razy słowa jednak. Jednak się myliłem... jednak xD


Jednak pisałem po pijanemu

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Napastnicy:
Robert Lewandowski (Bayern)
Mauro Icardi (Inter)

Pomocnicy:
Marek Hamsik (Napoli)
Pogba (Manchester United)

Obrońcy:
Kamil Glik (Monaco)
Mattia Caldara (Atalanta)



Ps. Szkoda, że przepadł mi Alli.

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typer Premier League 2017-2018

Wiecej