1Uczestnik do podstawowego składu wystawia trzech zawodników (po jednym na każdą pozycję)
2Uczestnik ustala podstawowy skład na daną kolejkę do piątku do godz. 20:00.Jeżeli ktoś nie poda składu w wyznaczonym terminie to ustalę go na podstawie kolejności podania zawodników przy zgłaszaniu drużyny do rozgrywek.
3.Punktacja:
Gol z karnego - 1 pkt
Gol napastnika - 1 pkt
Gol pomocnika - 2 pkt
Gol obrońcy - 3 pkt
Gol samobójczy - 1 pkt dla rywala
4Punkty zdobywają tylko piłkarze wybrani do podstawowego składu na daną kolejkę
5 Do punktacji liczą się tylko mecze ligowe
6W połowie rozgrywek otwarte zostanie okno transferowe, wtedy też podane zostaną szczegółowe zasady przeprowadzania transferów
7 Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w czasie trwania ligi.
Składy drużyn:
Carandiru (Cris Thug)
Atak:
Leo Messi (FC Barcelona)
Kun Aguero (Manchester City)
Pomoc:
Nabil Fekir (Olympique Lyon)
Eden Hazard (Chelsea FC)
Obrona:
Aytac Sulu (SV Darmstadt)
Layvin Kurzawa (PSG)
FC Explosion Poznań (BeeV)
Atak:
C.Ronaldo (Real Madryt)
Ibrahimovic (Manchester United)
Pomoc:
Hakim Ziyech (AFC Ajax)
Michiel Kramer (Feyenoord)
Obrona:
Callum Paterson (Heart Of Midlothian)
G. Rodriguez (AFC Fiorentina)
Miwo FC (Fajansiarz)
Atak:
Luis Suarez ( FC Barcelona)
Bacca (AC Milan)
Pomoc:
Ben Arfa (PSG)
Ilicic (AFC Fiorentina)
Obrona :
Giorgio Chiellini (Juventus FC)
Joel Matip (Liverpool)
RED DEVILS (kafarXXL)
Atak :
Robert LEWANDOWSKI (Bayern Monachium)
Dmitry PAYET (West Ham United)
Pomoc:
David Silva (Manchester City)
Philippe COUTINHO (Liverpool)
Obrona:
Jordi ALBA (FC Barcelona)
Leighton BAINES (Everton)
Jamnicza Husaria (Nafciarz)
Atak:
Neymar (FC Barcelona)
Lukaku (Everton)
Pomoc:
Klaassen (Ajax Amsterdam)
De Brune (Manchester City)
Obrona:
Marcelo (Real Madryt)
Ricardo Rodríguez (VFL Wolfsburg)
FC Inter (Pawlikus)
Atak:
Higuain (Juventus FC)
D. Costa (Chelsea FC)
Pomoc:
T. Kroos (Real Madryt)
Draxler (VFL Wolfsburg)
Obrona:
Hummels (Bayern Monachium)
Coleman (Everton)
Albatrosy (Karciarz)
Atak:
Aubameyang (BVB)
Icardi (Inter)
Pomoc:
Pogba (Manchester United)
Eriksena (Tottenham)
Obrona:
Lahm (Bayern Monachium)
Mexes (AC Milan)
The Cliff (szepke)
Atak:
Chicharito (Bayer Leverkusen)
Rooney (Manchester United)
Pomoc:
Kagawa (BVB)
Boufal (FC Southampton)
Obrona:
Piqué (FC Barcelona)
Michail Antonio (West Ham)
TedTeam (Ted)
Atak:
Jorgensen (Feyenoord)
Sebastian Haller (Utrecht)
Pomoc:
Remy Cabella (Marsylia)
Kostic (HSV)
Obrona:
Kevin Leerdam (Vitesse)
Adam Masina (Bologna)
FC Tytan (Tytanov)
Napad:
Thomas Muller (Bayern Monachium)
DANIEL STURRIDGE (FC Liverpool)
Pomoc:
Jakub Blaszczykowski (VFL Wolfsburg)
Konoplyanka (Sevilla)
Obrona:
Skodran Mustafi (Valencia CF)
Kamil Glik (AS Monaco)
Terminarz:
1 kolejka
FC TYTAN - RED DEVILS
Albatrosy – The Cliff
FC Inter – TedTeam
FC Explosion Poznań – Miwo FC
Carandiru – Jamnicza Husaria
2 kolejka
Albatrosy – Jamnicza Husaria
Miwo FC – RED DEVILS
Carandiru – The Cliff
FC Explosion Poznań – FC TYTAN
TedTeam – FC Inter
3 kolejka
RED DEVILS - Albatrosy
FC TYTAN – Carandiru
Jamnicza Husaria – TedTeam
FC Explosion Poznań – FC Inter
The Cliff – Miwo FC
4 kolejka
Miwo FC – Albatrosy
RED DEVILS – Jamnicza Husaria
Carandiru – FC Explosion Poznań
TedTeam - FC TYTAN
The Cliff – FC Inter
5 kolejka
RED DEVILS - FC Inter
The Cliff – Jamnicza Husaria
TedTeam – FC Explosion Poznań
Carandiru – Miwo FC
Albatrosy – FC TYTAN
6 kolejka
RED DEVILS – Miwo FC
FC Explosion Poznań – The Cliff
FC Inter – Albatrosy
Jamnicza Husaria – FC TYTAN
TedTeam – Carandiru
7 kolejka
Jamnicza Husaria – FC Inter
FC Explosion Poznań – RED DEVILS
Miwo FC– TedTeam
FC TYTAN – The Cliff
Albatrosy – Carandiru
8 kolejka
Miwo FC – Jamnicza Husaria
FC Inter – YEBAC UEFA
Carandiru – RED DEVILS
TedTeam – The Cliff
Albatrosy – FC Explosion Poznań
9 kolejka
Albatrosy – TedTeam
Jamnicza Husaria –FC Explosion Poznań
FC TYTAN – Miwo FC
The Cliff – RED DEVILS
FC Inter – Carandiru
10 kolejka
Miwo FC – The Cliff
Carandiru – Albatrosy
FC Inter – Jamnicza Husaria
FC Explosion Poznań - TedTeam
RED DEVILS – FC TYTAN
11 kolejka
The Cliff – TedTeam
Jamnicza Husaria – Miwo FC
FC Inter – FC Explosion Poznań
FC TYTAN – Albatrosy
RED DEVILS – Carandiru
12 kolejka
Albatrosy –FC Inter
The Cliff – YEBAC UEFA
Jamnicza Husaria – RED DEVILS
FC Explosion Poznań – Carandiru
TedTeam – Miwo FC
13 kolejka
Albatrosy – Miwo FC
The Cliff – FC Explosion Poznań
Carandiru – TedTeam
FC Inter – RED DEVILS
FC TYTAN – Jamnicza Husaria
14 kolejka
Miwo FC – Carandiru
Jamnicza Husaria – The Cliff
FC Explosion Poznań - Albatrosy
FC TYTAN – FC Inter
TedTeam – RED DEVILS
15 kolejka
Albatrosy – RED DEVILS
Miwo FC – FC Explosion Poznań
Jamnicza Husaria – Carandiru
FC Inter – The Cliff
FC TYTAN – TedTeam
16 kolejka
Miwo FC – FC TYTAN
Carandiru – FC Inter
FC Explosion Poznań – Jamnicza Husaria
RED DEVILS – The Cliff
TedTeam – Albatrosy
17 kolejka
Jamnicza Husaria – Albatrosy
Miwo FC – FC Inter
RED DEVILS – TedTeam
The Cliff – Carandiru
FC TYTAN – FC Explosion Poznań
18 kolejka
The Cliff – Albatrosy
Carandiru – FC TYTAN
FC Inter – Miwo FC
RED DEVILS – FC Explosion Poznań
TedTeam – Jamnicza Husaria
Liga Mistrzów SFD
Regulamin:
1. Uczestnik do podstawowego składu wystawia trzech zawodników (po jednym na każdą pozycję)
2 Uczestnik ustala podstawowy skład na daną kolejkę do terminu który podam przed startem x kolejki pucharowejJeżeli ktoś nie poda składu w wyznaczonym terminie to ustalę go na podstawie kolejności podania zawodników przy zgłaszaniu drużyny do rozgrywek.
3 Punktacja:
Gol z karnego - 1 pkt
Gol napastnika - 1 pkt
Gol pomocnika - 2 pkt
Gol obrońcy - 3 pkt
Gol samobójczy - 1 pkt dla rywala
4 Punkty zdobywają tylko piłkarze wybrani do podstawowego składu na daną kolejkę
5 Do punktacji liczą się tylko mecze Ligi Europejskiej oraz Ligi Mistrzów
6 W fazie grupowej gramy tylko po 1 meczu (bo przy 5 zespołach w grupie, byśmy mieli problem by zdarzyć to wszystko rozegrać). natomiast w fazie pucharowej,będą normalnie 2 mecze (dom i wyjazd).
7 . O kolejności w grupie w pierwszej kolejności beda decydowały
- zdobyta ilosc pkt.
- lepsza różnica bramkowa pomiędzy danymi zespołami czyli X zespoł ma +6 a Y +3 to przechodzi zespół x
- ilość strzelonych bramek (czyli jak x zespoły beda miały ta samą róznice bramkową np. +5 to przechodzi dalej ekipa która strzeliła więcej bramek)
- liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich
- lepszy wynik z zespołem który wygrał grupe (oczywiscie ten pkt. nie dotyczy w sytuacji gdy bedzie rostrzygała się kolejnosc kto zajmie miejsce 1 a kto 2)
- losowanie
8 Faza pucharowa
- Bramki na wyjeździe
- bramki rezerwowych
- Ilosć strzelona bramek np. mamy wynik w dwumeczu 2:2 ,gdzie w zespole X strzelił pomocnik (2 pkt.) a dla zespołu Y trafił dwukrotnie napastnik (2x po 1 pkt.) to przechodzi zespół X
a) obronców
b) pomocników
c) napastników
- ilośc min podstawowych zawodników spędzonych na boisku,przechodzi/wygrywa ten zespół którego zawodnicy spędzili krótszy czas
- losowanie
9 Z fazy grupowej wychodzą 2 pierwsze zespoły.Po czym 1A gra z 2B,a 2
A z 1B
10 Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w czasie trwania ligi.
Grupa A
Grupa B
Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2016-11-07 23:09:12
Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!