sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Piłka Nożna

Dodaj odpowiedź

Liga SFD 16-17 wybór składów oraz nabór nowych uczestników

Wysłana -
REGULAMIN WYBORU SKŁADÓW:

1. Każdy uczestnik wybiera sześciu zawodników - dwóch obrońców, dwóch pomocników i dwóch napastników (w razie wątpliwości pozycję zawodnika ustalamy wg strony http://www.transfermarkt.de )

2. Wybierać można zawodników występujących w klubach 1 ligi (ekstraklasy): Anglii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Portugalii,Szkocji oraz Włoch

3. Każdy uczestnik może wybrać maksymalnie trzech graczy występujących w klubach, które w poprzednim sezonie zajęły w swoich ligach miejsce w pierwszej trójce (max 1 obrońcę, 1 pomocnika i 1 napastnika)

Te kluby to:

Anglia:Leicester City,Arsenal FC,Tottenham Hotspur
Hiszpania:FC Barcelona,Real Madryt,Atletico Madryt
Niemcy:Bayern Monachium,BVB,Bayer Leverkusen
Francja:PSG,Lyon,AS Monaco
Włochy:JuventusSSC Napoli,,AS Roma
Szkocja:Celtic Glasgow,Aberdeen,Heart of Midlothian
Portugalia:SL Benfica,Sporting CP,,FC Porto
Holandia:PSV,Ajax Amsterdam,AFeyenoord

4. Niezależnie od tego z żadnego klubu nie można wybrać więcej niż jednego piłkarza

5. Żaden piłkarz nie może być też wybrany przez więcej niż jednego uczestnika

6. Znaczenie ma przynależność klubowa zawodnika w momencie dokonywania wyboru składu przez uczestnika. Jeżeli później dany piłkarz zmieni klub nie ma to już negatywnego wpływu na możliwość korzystania z niego przez uczestnika. Jeżeli jednak któryś z wybranych zawodników wyjedzie do klubu z innej ligi niż wymienione w punkcie 2, uczestnik ma prawo wybrać w jego miejsce innego piłkarza.

7. Kolejność dokonywania przez uczestników wyboru określa lista przedstawiona poniżej opracowana na podstawie wyników poprzedniego sezonu. Każdy z kolejnych uczestników ma na dokonanie wyboru składu 48 godzin od momentu zaakceptowania wyboru poprzedniego uczestnika. W razie ewentualnych błędów przy wybieraniu składu uczestnik może dokonywać poprawek w ramach przysługujących mu 48 godzin.W razie niedokonania przez uczestnika poprawnego wyboru w ciągu 48 godzin traci on swoje miejsce na liście ale ma prawo podania swego składu w dowolnym późniejszym momencie.

8. Nowi uczestnicy ktorzy dolacza do ligi,beda dokonywali wyboru po tym jak przejdzie cala kolejka osob z listy.

KOLEJNOŚĆ WYBIERANIA:

1. Cris Thug
2. BeeV
3. Fajansiarz
4. KafarXXL
5. NAFCIARZ_
6. pawlikus
7. ted15
8. susik_89
9. Karciarz
10.szepke

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2016-07-22 15:20:45
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Atak:
Leo Messi (FC Barcelona)
Kun Aguero (Manchester City)

Pomoc:
Riyad Mahrez (Leicester City)
Eden Hazard (Chelsea FC)

Obrona:
Aytac Sulu (SV Darmstadt)
Layvin Kurzawa (PSG)

kolej na BeeV'a
Wysłana -
Cris, nie ruszamy za szybko?

ED

Póki co:

Napad
Ronaldo
Ibra

To tak gdybym nie zdążył podać reszty, to biorę tą dwójkę, jednak w ramach przysługującego mi czasu resztę (i ewentualną zmianę) mogę dokonać do godziny 15:53

ED

Cris a Riyad Mahrez na transferkarkt jako główną pozycję ma prawy napastnik podobnie jak Eden Hazard tylko, że lewy napastnik

Zmieniony przez - BeeV w dniu 2016-07-24 12:30:34
Wysłana -
Założyłem temat teraz bo być moze jak dłużej powisi to więcej osób weźmie udział. A to czy skoczymy wybieranie 6 sporo wcześnie i tak jest bez jakiegoś super wielkiego znaczenia ( standardowo jak przeleci będę joker transfer period)

Jak sa 2 pozycje przy zawodniku to tak jak było w poprzednich sezonach, zostawiam to już uczestnikowi na jaka chce pozycje go dać

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2016-07-24 13:41:10
Wysłana -
A ok to już rozumiem, myślałem, że będziemy patrzeć na główną pozycję. To zaraz dokonam paru zmian w składzie i podam do 16

NAPAD

Ronaldo REAL
Ibrahimovic MU

POMOC

Hakim Ziyech TWENTE
Michiel Kramer FEYENORD

OBRONA

Josh Magennis KILMARNOCK FC
José Luis Morales LEVANTE UD

Zmieniony przez - BeeV w dniu 2016-07-24 14:59:55
Wysłana -
Przedostatni jestem xD

Przyda się wpis aby nie zapomnieć.
Wysłana -
Levante spadlo do 2 ligi wiec Morales do wymiany.
Wysłana -
NAPAD

Ronaldo REAL
Ibrahimovic MU

POMOC

Hakim Ziyech TWENTE
Michiel Kramer FEYENORD

OBRONA

Josh Magennis KILMARNOCK FC
Callum Paterson HEART OF MIDLOTHIAN FC
Wysłana -
ok,zatwierdzone.Pora na Fajansiarza
Wysłana -
Atak:
Suarez ( Barcelona)
Bacca (Milan)
Pomoc:
Ben arfa (PSG)
Ilicic (Fiorentina)
Obrona :
Giorgio Chiellini ( Juventus)
Joel Matip ( Liverpool)

Zmieniony przez - Fajansiarz w dniu 2016-07-25 22:33:49
Wysłana -
Gdyby nie te "pozycje" To właśnie sam bym wybrał taką pomoc i zastanawiałem się nad Suarezem zamiast Ronaldo. Ale nie ukrywam, że liczę na trochę bramek moich "obrońców"

ED

Zapewne nie będzie więcej uczestników jak 10 (o ile będzie ta 10) i tak sobie pomyślałem, że można by zrobić 3 rundy bo znowu skończymy zbyt wcześnie ligę. A rozumiem, że wystartujemy jak wszystkie ligi już będą rozgrywać swoje mecze? Miałem też taki pomysł, żeby przed piątkiem 20 podać składy z uwzględnieniem zmian, tzn: Wystawiam do składu Ronaldo (na pierwsze 45 minut meczu) a na "drugą połowę" wchodzi Ibra. Tylko, że to by mogło trochę wprowadzić chaosu.

Zmieniony przez - BeeV w dniu 2016-07-25 22:55:47
Strona 1 z 9
Dodaj odpowiedź