SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga SFD 16-17 wybór składów oraz nabór nowych uczestników

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
REGULAMIN WYBORU SKŁADÓW:

1. Każdy uczestnik wybiera sześciu zawodników - dwóch obrońców, dwóch pomocników i dwóch napastników (w razie wątpliwości pozycję zawodnika ustalamy wg strony http://www.transfermarkt.de )

2. Wybierać można zawodników występujących w klubach 1 ligi (ekstraklasy): Anglii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Portugalii,Szkocji oraz Włoch

3. Każdy uczestnik może wybrać maksymalnie trzech graczy występujących w klubach, które w poprzednim sezonie zajęły w swoich ligach miejsce w pierwszej trójce (max 1 obrońcę, 1 pomocnika i 1 napastnika)

Te kluby to:

Anglia:Leicester City,Arsenal FC,Tottenham Hotspur
Hiszpania:FC Barcelona,Real Madryt,Atletico Madryt
Niemcy:Bayern Monachium,BVB,Bayer Leverkusen
Francja:PSG,Lyon,AS Monaco
Włochy:JuventusSSC Napoli,,AS Roma
Szkocja:Celtic Glasgow,Aberdeen,Heart of Midlothian
Portugalia:SL Benfica,Sporting CP,,FC Porto
Holandia:PSV,Ajax Amsterdam,AFeyenoord

4. Niezależnie od tego z żadnego klubu nie można wybrać więcej niż jednego piłkarza

5. Żaden piłkarz nie może być też wybrany przez więcej niż jednego uczestnika

6. Znaczenie ma przynależność klubowa zawodnika w momencie dokonywania wyboru składu przez uczestnika. Jeżeli później dany piłkarz zmieni klub nie ma to już negatywnego wpływu na możliwość korzystania z niego przez uczestnika. Jeżeli jednak któryś z wybranych zawodników wyjedzie do klubu z innej ligi niż wymienione w punkcie 2, uczestnik ma prawo wybrać w jego miejsce innego piłkarza.

7. Kolejność dokonywania przez uczestników wyboru określa lista przedstawiona poniżej opracowana na podstawie wyników poprzedniego sezonu. Każdy z kolejnych uczestników ma na dokonanie wyboru składu 48 godzin od momentu zaakceptowania wyboru poprzedniego uczestnika. W razie ewentualnych błędów przy wybieraniu składu uczestnik może dokonywać poprawek w ramach przysługujących mu 48 godzin.W razie niedokonania przez uczestnika poprawnego wyboru w ciągu 48 godzin traci on swoje miejsce na liście ale ma prawo podania swego składu w dowolnym późniejszym momencie.

8. Nowi uczestnicy ktorzy dolacza do ligi,beda dokonywali wyboru po tym jak przejdzie cala kolejka osob z listy.

KOLEJNOŚĆ WYBIERANIA:

1. Cris Thug
2. BeeV
3. Fajansiarz
4. KafarXXL
5. NAFCIARZ_
6. pawlikus
7. ted15
8. susik_89
9. Karciarz
10.szepke


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2016-07-22 15:20:45

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
No ok. To co mi sie rzuciło w oczy to pozmieniałem jeżeli chodzi o transfery z x do y klubów, ale tak jak pisałem fajnie by każdy sobie to posprawdzałam także na własna rękę

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
Atak:
Leo Messi (FC Barcelona)
Kun Aguero (Manchester City)

Pomoc:
Riyad Mahrez (Leicester City)
Eden Hazard (Chelsea FC)

Obrona:
Aytac Sulu (SV Darmstadt)
Layvin Kurzawa (PSG)

kolej na BeeV'a

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Cris, nie ruszamy za szybko?

ED

Póki co:

Napad
Ronaldo
Ibra

To tak gdybym nie zdążył podać reszty, to biorę tą dwójkę, jednak w ramach przysługującego mi czasu resztę (i ewentualną zmianę) mogę dokonać do godziny 15:53


ED

Cris a Riyad Mahrez na transferkarkt jako główną pozycję ma prawy napastnik podobnie jak Eden Hazard tylko, że lewy napastnik


Zmieniony przez - BeeV w dniu 2016-07-24 12:30:34

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
Założyłem temat teraz bo być moze jak dłużej powisi to więcej osób weźmie udział. A to czy skoczymy wybieranie 6 sporo wcześnie i tak jest bez jakiegoś super wielkiego znaczenia ( standardowo jak przeleci będę joker transfer period)

Jak sa 2 pozycje przy zawodniku to tak jak było w poprzednich sezonach, zostawiam to już uczestnikowi na jaka chce pozycje go dać


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2016-07-24 13:41:10

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
A ok to już rozumiem, myślałem, że będziemy patrzeć na główną pozycję. To zaraz dokonam paru zmian w składzie i podam do 16

NAPAD

Ronaldo REAL
Ibrahimovic MU

POMOC

Hakim Ziyech TWENTE
Michiel Kramer FEYENORD

OBRONA

Josh Magennis KILMARNOCK FC
José Luis Morales LEVANTE UD


Zmieniony przez - BeeV w dniu 2016-07-24 14:59:55

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Przedostatni jestem xD

Przyda się wpis aby nie zapomnieć.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
Levante spadlo do 2 ligi wiec Morales do wymiany.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
NAPAD

Ronaldo REAL
Ibrahimovic MU

POMOC

Hakim Ziyech TWENTE
Michiel Kramer FEYENORD

OBRONA

Josh Magennis KILMARNOCK FC
Callum Paterson HEART OF MIDLOTHIAN FC

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
ok,zatwierdzone.Pora na Fajansiarza

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4324
Atak:
Suarez ( Barcelona)
Bacca (Milan)
Pomoc:
Ben arfa (PSG)
Ilicic (Fiorentina)
Obrona :
Giorgio Chiellini ( Juventus)
Joel Matip ( Liverpool)



Zmieniony przez - Fajansiarz w dniu 2016-07-25 22:33:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Gdyby nie te "pozycje" To właśnie sam bym wybrał taką pomoc i zastanawiałem się nad Suarezem zamiast Ronaldo. Ale nie ukrywam, że liczę na trochę bramek moich "obrońców"

ED

Zapewne nie będzie więcej uczestników jak 10 (o ile będzie ta 10) i tak sobie pomyślałem, że można by zrobić 3 rundy bo znowu skończymy zbyt wcześnie ligę. A rozumiem, że wystartujemy jak wszystkie ligi już będą rozgrywać swoje mecze? Miałem też taki pomysł, żeby przed piątkiem 20 podać składy z uwzględnieniem zmian, tzn: Wystawiam do składu Ronaldo (na pierwsze 45 minut meczu) a na "drugą połowę" wchodzi Ibra. Tylko, że to by mogło trochę wprowadzić chaosu.


Zmieniony przez - BeeV w dniu 2016-07-25 22:55:47

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Fantasy Premier League 16-17

Wiecej