SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Mistrzów 2014/15

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17448 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196484
Temat dyskusyjny na temat nadchodzącej edycji LM

Podział na koszyki:

Koszyk 1: Real Madryt, Barcelona, Atlético, Bayern, Chelsea, Arsenal, Benfica i Porto

Koszyk 2: Schalke, Dortmund, Juventus, PSG, Szachtar, Basel, Zenit i Manchester City

Koszyk 3: Athletic, Bayer Leverkusen, Olympiakos, CSKA Moskwa, Ajax, Liverpool, Sporting i Galatasaray

Koszyk 4: Roma, Mónaco, Anderlecht, APOEL, BATE, Maribor, Malmoe oraz Steaua/Ludogorec

Losowanie jutro o 17:45 tradycyjnie na eurosporcie

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
grupa śmierci:
Bayern
Juventus
Liverpool
Monaco

najsłabsza:
Porto
Basel
Olympiakos
Malmoe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17448 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196484
Po rzutach karnych do fazy grupowej awansował Ludogorec

Mi sie marzy taka grupa(z naciskiem na Liverpool):
Barca
BVB
Liverpool
Roma

Swoją drogą UEFA mogła by zmienić zasady,tak by promowały najlepsze ekipy.Bo teraz mamy sytuacje ze taka ekipa jak Napoli leci do LE ,a takie "potęgi" jak Malome, Maribor czy Ludogorec grają dalej...

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2014-08-27 23:31:45

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
no wlasnie zmienili po to zeby , LM byla otwarta na inne kraje w tym Polske , tylko ze u nas niestety same p***y jak zobaczylem Napoli - Atlhletic para od razu bylo wiadomo ze jedych bedzie szkoda , Napoli fajna ekipa, dobrzy grajkowie , Atlhletic i ich zasady nie pasujace do wspolczesnego swiata fajan romatyczna hstoria , stadion maja naprawde fajny wczoraj pierwszy raz widzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Awans Athletiku to piękna sprawa. Mają zawodników, trenera, kibiców i stadion co najmniej na fazę grupową LM.

Napoli mi nie szkoda ze względu na Beniteza . Za to zawodnicy grający w Neapolu powinni jednak grać w LM.

Ja tu widzę potencjał nawet na dwie grupy śmierci.

Cieszy mnie fakt, że wraca Liverpool i Roma.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17448 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196484


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2014-08-28 18:52:54

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30603 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270679
niektóre drużyny to mają do siebie jakieś wybitne szczescie...
BVB po raz kolejny w ciągu ostatnich kilku lat trafia na Arsenal
Bayern ponownie trafia na Manchester City
Ajax z Barcą i PSG z Barcą też w ostatnich sezonach potykały się ze sobą...

niektóre grupy całkiem ciekawie wyglądają, wstępne wygląda na to że będzie co oglądać

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2014-08-28 23:18:11

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Grupa C i E - grupy śmierci. "Moje" kluby całkiem dobre losowanie, zarówno Real i Chelsea powinny wygrać swoje grupy.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Obrońca tytułu trafił łatwo. Szkoda, że Roma w grupie śmierci.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 344
Barcelona, PSG, AJAX, Apoel.
Liczyłem na Liverpool i na Juventus. Szkoda.

Która z ekip potencjalnie słabszych w tym roku sprawi niespodziankę i przejdzie dalej? Jak myślicie?

Osobiście wydaje mi się, że grupa D będzie pełna niespodzianek.


Zmieniony przez - reiv w dniu 2014-08-30 00:17:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4324
Myślę, że Malmo w tym sezonie może sprawić niespodziankę, lecz będą mieli bardzo trudno.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w treningu.

Następny temat

Rozmiar piłki

WHEY premium