SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Europejska 2015-2016

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
Słabo trafiły (przynajmniej na papierze) Nasze klubu,zwłaszcza Lech.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 966 Wiek 109 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39751
Jak patrzyłem na koszyki to już wiedziałem że będzie baaaardzo ciężko awansować. Grupa A chyba najciekawsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Napoli,midtyjand,club brugge,LEGIA no moze moze o 2 miejsce powalcza,ale bedzie ciezko.

Fiorentina,basel,belesenes,LECH bez szans z fiorentina 2 razy w plecy z basel gora 1 remis i belensenes moze cos uskubia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Jest kilka perełek, jak Fiorentina - Tottenham, Borussia - Porto, Galata - Lazio, Shakhtar - Schalke, Marsylia - Athletic, Sporting - Leverkusen, Villareal - Napoli według mnie mogą być to ciekawe mecze i ciężko wytypować faworyt.

Ciekaw jestem podejścia Czerwonych Diabłów - odpuzczą aby walczyć o ligę, że zepną poślady

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 312
Karciarz, jaja sobie robisz? ManU wygra ligę? grają taki piach, że mogą walczyć o top 4 praktycznie wszystkie mecze na farcie. Jak dla mnie typ na ostatnie kluby jakie zostaną to: Napoli, Sevilla, Liverpool, Fiorentina, Dortmund, Leverkusen/Schalke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 259
jak zmienią trenera to moze powalczą o miejsce w pierwszej czwórcę, bo Mistrzostwa nie są w ich zasięgu. W Lidze Europy raczej na sukces też nie warto liczyć. teraz cięzko typować, które drużyny awansują dalej, po zimowym oknie transferowym wszystko moze się zmienic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 312
Wg. mnie wielkim faworytem jest Liverpool, mają teraz nowego świetnego trenera; Kloppa i mają już przebłyski 6 bramek z Southampton, 3:1 z Chelsea, 4:1 z City, 1:0 z Lester(obecny mistrz BPL, przegrał dopiero 2 mecz).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
pewnie znów Sevilla przyciśnie,a jak nie oni to może Porto,może Liverpool,może Napoli...Man Utd z obecną grą nie podejrzewalbym o nic wielkiego,a już na pewno nie o finał. No chyba ze diametralnie ge poprawią

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Champions League 2015-2016

Następny temat

2,5 latek - umiejętności

WHEY premium