SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1205
Mam problem, otóz mam 20 lat i problem z łysieniem. Chcąc to powstrzymać, dermatolog przepisał mi Propecie (finasteryd) około rok temu. Brałem przez 2-3 miesiące, a na czas wakacji odstawiłem chcąc zobaczyć jak mój organizm zareaguje i czy będą jakieś skutki uboczne. Podczas tych 3 miesięcy libido troche spadło, ale po odstawieniu momentalnie wrocilo. Więc postanowiłem kontynuować terapię od października tego roku, aż do marca. Jedyne co mi przeszkadzało w trakcie brania, to dalej to zaniżone libido. Po ok 6 miesiącach postanowiłem od tego odejść i już nigdy nie brać. Mija ok. 6 tydzien po odstawienu, a libido poprawiło się nie wiele. Pojawiają się poranne erekcje(niecodziennie), najczesciej kiedy dzień wcześniej robie ciężki trening na siłowni, ale nadal nie ma spontanicznych erekcji w ciagu dnia. Od ok. tygodnia zażywam ZMA, żeń- szeń i tribulus. Przez pierwszy tydzień tribulus po 2 tabletki dziennie, teraz mam zamiar stosować 4 dziennie. Nie wiem czy w moim przypadku nie jest potrzebny odblok. Macie jakiś pomysł jak przyspieszyc/poprawic powrot do normalnosci?
pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1205
Otrzymałem wynik testosteronu;
Testosteron 2 gen. 25,5 4,94-32,01

Czytałem troche o tym estradiolu/estrogenie, i widzę, ze w trakcie brania tego porobiły mi się takie "boczki" (tłuszcz/woda), w dodatku mam wrazenie jakbym miał lekkie lipo, bo cycek możę się mocno sie nie odróżnia, nie widać tego z daleka, ale patrząc z góry troche mi się wydaję, że jest inny niż wcześniej. Nie wiem może troche psychika i się doszukuje, ale to, że przytyłem troche to pewne, nawet znajomi mi ostatnią mówią, żebym zaczął porządnie trenować bo brzuch mi zaczyna widać. Waga bez zmian, ważyłem się średni co miesiąć. Macie jakieś propozycje co robić? Nie wiem czy to ma wpływ, ale badanie zrobiłem po ok. 20 dniach stosowania ZMA i żeń-szeń, ok. tydzień po stosowaniu tribulusa.

Nie wiem czy o tym pisałem, ale od pewnego czasu, ok. miesiąca jestem ogólnie zmęczony, przebudzenie o 5-6 rano to stało się codziennościa, bez znaczenia czy zasypiam o 23 cz o 1-2. Od ok. miesiąca nie obudziłem się po godzinie 9, zawsze wcześniej. Biorę to co wcześniej, TT zwiększyłem dawkę do 2x2 dziennie.







Zmieniony przez - taito w dniu 2013-06-24 14:51:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 314 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4776
a powiedz mi jedno, bo czytalem ze jak sie przestaje brac lysienie wraca do poprzedniego staniu? jak to u ciebie zauwazyles cos? ponoć jak sie bierze to cale zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1205
Łysienie dalej postępuje i włosy lecą..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Badania krwi sprawd zi bd widać czy test jest obniżony prolaktyna itd. Tribulus powinien poprawić tak czy inaczej. Koleżka bierze już z rok fina steryd właśnie. Włosy maja rosnąc i zaprzestań łysieniu ale to trzeba brać w chuk czasu by widać efekty. Przerwanie w tym wypadku nie jest dobre.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1205
Tak wiem i licze sie z tym, ze włosy polecą. Zmieniłem troche podejscie do tego i juz sie tak tym nie przejmuje, chciałbym tylko żeby organizm powrócił do pierwotnego stanu. Mam tribulusa HiTeca, na ulotce pisze 2x dziennie, ale biorąc od piątku nie czuję żadnych efektów. W sumie to dopiero niecały tydzień, ale z tego co czytałem to i tak będzie mało, dlatego chce przejść na 2x2.
W jakich porach najlepiej stosować ZMA/żeń-szeń/TT? Teraz biore żeń szeń 1 tabletke olimpa z rana, ZMA 3 tabletki przed spanie i TT w sumie różnie, ale najczęściej 1 rano 1 przed treningiem/przed spaniem. Teraz myśle 2 rano i 2 wieczorem.


Zmieniony przez - taito w dniu 2013-06-20 11:13:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Sie wlosami przejmujesz, łysy z BRAZZERS dyma 5 panienek dziennie i jest zadowolony :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1205
Juz sie przestałem przejmować, teraz mam problem z libido.. i chce to jakos naprawic..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Radziłbym zrobić badania takich hormonów jak Estradiol, Prolaktyna, Testosteron. Być może któryś z tych pierwszych dwóch masz podniesiony i to powoduje bloka na libido. W takim przypadku podnoszenie teścia nie wiele da bo przy np podniesionej prolaktynie i tak będzie kapa. Badania to podstawa, potem będziemy myśleć.

BTW przy okazji będzie widać jak takie środki działają na podniesienie teścia bo co do Tribulusa i ZMA są poważne wątpliwości

Zmieniony przez - Michail2008 w dniu 2013-06-20 13:43:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1205
Okej, idac na badania musze miec jakies skierowanie? I gdzie je robić? I przed zrobieniem tych badań powinienem odstawić tribulus, zma i żeń- szeń? Wydaje mi sie, ze badania to chyba najlepsze co moge teraz zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Nic nie odstawiaj. Nie potrzeba skierowania, zrobisz prywatnie w laboratorium, poszukaj gdzie jest u Ciebie w okolicy . Koszt tych 3 hormonów to będzie gdzieś 70-80 PLN. Pozdro

Zmieniony przez - Michail2008 w dniu 2013-06-20 13:46:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1205
Ale biorąc tribulusa podnosze testosteron, nie bedzie wtedy to wynik oszukany? Chyba ze nie ma az tak wielkiego znaczenia. Labolatorium będę szukał w Rzeszowie. Wogóle myślałem, czy nie pójść z tym do urologa/endykrologa, ale chciałem na początku spróbować się zregenerować tym TT.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dorzucić ANAVAR 10mg

Następny temat

Jak dlugo mozna brac Efedryne?

WHEY premium