SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Libido

Wysłana -
Mam problem, otóz mam 20 lat i problem z łysieniem. Chcąc to powstrzymać, dermatolog przepisał mi Propecie (finasteryd) około rok temu. Brałem przez 2-3 miesiące, a na czas wakacji odstawiłem chcąc zobaczyć jak mój organizm zareaguje i czy będą jakieś skutki uboczne. Podczas tych 3 miesięcy libido troche spadło, ale po odstawieniu momentalnie wrocilo. Więc postanowiłem kontynuować terapię od października tego roku, aż do marca. Jedyne co mi przeszkadzało w trakcie brania, to dalej to zaniżone libido. Po ok 6 miesiącach postanowiłem od tego odejść i już nigdy nie brać. Mija ok. 6 tydzien po odstawienu, a libido poprawiło się nie wiele. Pojawiają się poranne erekcje(niecodziennie), najczesciej kiedy dzień wcześniej robie ciężki trening na siłowni, ale nadal nie ma spontanicznych erekcji w ciagu dnia. Od ok. tygodnia zażywam ZMA, żeń- szeń i tribulus. Przez pierwszy tydzień tribulus po 2 tabletki dziennie, teraz mam zamiar stosować 4 dziennie. Nie wiem czy w moim przypadku nie jest potrzebny odblok. Macie jakiś pomysł jak przyspieszyc/poprawic powrot do normalnosci?
pozdro
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
a powiedz mi jedno, bo czytalem ze jak sie przestaje brac lysienie wraca do poprzedniego staniu? jak to u ciebie zauwazyles cos? ponoć jak sie bierze to cale zycie
Wysłana -
Łysienie dalej postępuje i włosy lecą..
Wysłana -
Badania krwi sprawd zi bd widać czy test jest obniżony prolaktyna itd. Tribulus powinien poprawić tak czy inaczej. Koleżka bierze już z rok fina steryd właśnie. Włosy maja rosnąc i zaprzestań łysieniu ale to trzeba brać w chuk czasu by widać efekty. Przerwanie w tym wypadku nie jest dobre.
Wysłana -
Tak wiem i licze sie z tym, ze włosy polecą. Zmieniłem troche podejscie do tego i juz sie tak tym nie przejmuje, chciałbym tylko żeby organizm powrócił do pierwotnego stanu. Mam tribulusa HiTeca, na ulotce pisze 2x dziennie, ale biorąc od piątku nie czuję żadnych efektów. W sumie to dopiero niecały tydzień, ale z tego co czytałem to i tak będzie mało, dlatego chce przejść na 2x2.
W jakich porach najlepiej stosować ZMA/żeń-szeń/TT? Teraz biore żeń szeń 1 tabletke olimpa z rana, ZMA 3 tabletki przed spanie i TT w sumie różnie, ale najczęściej 1 rano 1 przed treningiem/przed spaniem. Teraz myśle 2 rano i 2 wieczorem.

Zmieniony przez - taito w dniu 2013-06-20 11:13:46
Wysłana -
Sie wlosami przejmujesz, łysy z BRAZZERS dyma 5 panienek dziennie i jest zadowolony :D
Wysłana -
Juz sie przestałem przejmować, teraz mam problem z libido.. i chce to jakos naprawic..
Wysłana -
Radziłbym zrobić badania takich hormonów jak Estradiol, Prolaktyna, Testosteron. Być może któryś z tych pierwszych dwóch masz podniesiony i to powoduje bloka na libido. W takim przypadku podnoszenie teścia nie wiele da bo przy np podniesionej prolaktynie i tak będzie kapa. Badania to podstawa, potem będziemy myśleć.

BTW przy okazji będzie widać jak takie środki działają na podniesienie teścia bo co do Tribulusa i ZMA są poważne wątpliwości

Zmieniony przez - Michail2008 w dniu 2013-06-20 13:43:08
Wysłana -
Okej, idac na badania musze miec jakies skierowanie? I gdzie je robić? I przed zrobieniem tych badań powinienem odstawić tribulus, zma i żeń- szeń? Wydaje mi sie, ze badania to chyba najlepsze co moge teraz zrobić.
Wysłana -
Nic nie odstawiaj. Nie potrzeba skierowania, zrobisz prywatnie w laboratorium, poszukaj gdzie jest u Ciebie w okolicy . Koszt tych 3 hormonów to będzie gdzieś 70-80 PLN. Pozdro

Zmieniony przez - Michail2008 w dniu 2013-06-20 13:46:47
Wysłana -
Ale biorąc tribulusa podnosze testosteron, nie bedzie wtedy to wynik oszukany? Chyba ze nie ma az tak wielkiego znaczenia. Labolatorium będę szukał w Rzeszowie. Wogóle myślałem, czy nie pójść z tym do urologa/endykrologa, ale chciałem na początku spróbować się zregenerować tym TT.
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź