SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1205
Dlatego w dopingu właśnie, bo w końcu propecia to steryd. I wydaje mi się, żę zaburzenia hormonalne, które jak widać w jakimś stopniu dotknęły i mnie, na tym forum mogą mieć użytkownicy własnie tego działu. Poza tym wypowiadają się tutaj osoby, które moim zdaniem mają największą wiedzę na ten temat, podpowiedzi co zrobić itp.. Oczywiście do lekarza też pójdę, ale zawsze lepiej usłyszeć opinie większej ilości osób, w dużej mierze mającej pojęcie o tym co mówi. A mój problem to raczej nie błahostka i nie ukrywam, że w dużej mierze liczę na jakąś pomoc z waszej strony, ew. sugestie i podpowiedzi. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Nie dajesz zbytniej szansy.Mało danych.Nawet wzrostu i wagi nie podałes.Choroby, leki, od tego zacznij.Zobaczymy ten testosteron ale nie liczyłbym na cud. Trzeba sporo badań, prostate sprawdzic- ale wkleisz testosteron zobaczymy.I poziom bf., cukrzycy nie masz? Waga typ budowy tendencja do tycia WSZYSTKO. Dasz kolegom jakis obraz siebie.Tak to wymadrzanie sie i wrózenie.

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2013-06-21 21:15:52

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1205
No ok, waga ok 72 kg, wzrost 175 cm, chorób żadnych, leków również teraz nie stosuje, jedynie te suplementy o których pisałem wyżej. Przez braniem mialem badanie krwi, żeby wykluczyć tarczyce, wyniki w 100% takie jak byc powinny. Nie mam tendencji do tycia, aczkolwiek w ostatnim okresie troche mi przybyło, mało siłowni, śmieciowe jedzenie, ale w porównaniu do innych w moim wieku nic niepokojącego. Nie miałem nigdy raczej żadnych problemów ze zdrowiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1205
Otrzymałem wynik testosteronu;
Testosteron 2 gen. 25,5 4,94-32,01

Czytałem troche o tym estradiolu/estrogenie, i widzę, ze w trakcie brania tego porobiły mi się takie "boczki" (tłuszcz/woda), w dodatku mam wrazenie jakbym miał lekkie lipo, bo cycek możę się mocno sie nie odróżnia, nie widać tego z daleka, ale patrząc z góry troche mi się wydaję, że jest inny niż wcześniej. Nie wiem może troche psychika i się doszukuje, ale to, że przytyłem troche to pewne, nawet znajomi mi ostatnią mówią, żebym zaczął porządnie trenować bo brzuch mi zaczyna widać. Waga bez zmian, ważyłem się średni co miesiąć. Macie jakieś propozycje co robić? Nie wiem czy to ma wpływ, ale badanie zrobiłem po ok. 20 dniach stosowania ZMA i żeń-szeń, ok. tydzień po stosowaniu tribulusa.

Nie wiem czy o tym pisałem, ale od pewnego czasu, ok. miesiąca jestem ogólnie zmęczony, przebudzenie o 5-6 rano to stało się codziennościa, bez znaczenia czy zasypiam o 23 cz o 1-2. Od ok. miesiąca nie obudziłem się po godzinie 9, zawsze wcześniej. Biorę to co wcześniej, TT zwiększyłem dawkę do 2x2 dziennie.







Zmieniony przez - taito w dniu 2013-06-24 14:51:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dorzucić ANAVAR 10mg

Następny temat

Jak dlugo mozna brac Efedryne?

WHEY premium