SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lewy bark się nie rozwija?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1461
Witam od jakiegoś już czasu wykonuje ćwiczenia z własną masą ciała .. zauważyłem że mam bardzo duży problem polegający na tym że oba barki wyglądają zupełnie inaczej.. jeden jest bardziej rozwinięty ( prawy) a lewy jakby w ogóle stał w miejscu.. lewy ten mniej rozwinięty potrafi strzelać .. czy jest to jakaś poważna wada ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Po takim zdjęciu nie wiele można stwierdzić , daj jak już na luzie przodem i tyłem .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1461
BPL-G
Po takim zdjęciu nie wiele można stwierdzić , daj jak już na luzie przodem i tyłem .


Proszę







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Miałeś kiedyś jakiś uraz barku ? Wygląda rzeczywiście jakby był pewien problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1461
BPL-G
Miałeś kiedyś jakiś uraz barku ? Wygląda rzeczywiście jakby był pewien problem.


Nigdy nic poważnego się nie stało nie narzekalem nigdy na bark... potrafi strzelać ale nie czuje żadnego dyskomfortu przy wykonywanych ćwiczeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Należałoby udać się specjalisty lekarza ortopedy bądź fizjoterapeuty i przeprowadzić badanie fizykalne, takie zdjęcia niewiele wnoszą choć coś tam może być zauważalnego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napięte plecy

Następny temat

Moja walka z nadpotliwością dłoni

WHEY premium