SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lewis-Kliczko nie w grudniu a juz teraz!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Po odwolaniu w ostatniej chwili walki Lewis-Johnson (z powodu naderwania miesnie przez tego ostatniego) zaczeto szukac zastepczego przeciwnika dla Lewisa. Jak to bywa w ostatniej chwili, szukano na lapu-capu i niektore propozycje byly dosc szokujace. Na szczescie w ostatniej chwili na walke zgodzil sie starszy z braci Kliczkow (mial walczyc z LL w grudniu). Dziwie sie czemu sie zgodzil, bo pewnie dostanie porzadny lomot - ale przynajmniej walka sie odbedzie, a na pewno zaskoczyl mnie odwazna decyzja - zwlaszcza ze do walki tylko 2 tygodnie (21 czerwca).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to będzie zapewne ciekawa walka
dzięki za info

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT KLUB SFD FIGHT KLUB SFD FIGHT KLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />



Ułan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 54 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6835
Kliczko zawsze dazyl do walki z Lewisem, Tysonem lub Holyfieldem.Nigdy jednak do tych walk nie moglo dojsc(z roznych przyczyn).Ta walka to dla niego wielka szansa.Co do lomotu to nie jestem taki pewien.Lewis ta walke
wygra,zgadzam sie.Niespodzianka jest jednak mozliwa.Trzeba pamietac ze Lewis mimo niesamowitego doswiadczenia, potwornego ciosu, ma tez slaby punkt :jego "szklana szczeka" moze byc w opalach jezeli Kliczko dobrze trafi.Przyklad- walka z Rahmannem.Ale zobaczymy, a bedzie co ogladac !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lenox ma juz swoje lata... Jestem za Kliczka...

(...) w tle jeziorko. Jak scena, a my jak publika. No i widze Mistrza, jak do niego podbiega taki podpity malolat nizszy o glowe, mistrz do tylu krok, rece w rozsypce, dwa sybkie strzaly, mistrz pada, malolat mu kopa. Mistrz sie podniosl jednak, pozycje przyjal w trybie magicznym, na to malolat dwa szybkie strzaly, mistrz pada i to byl koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Dla mnie Lewis jest mocnym faworytem, jedyna szansa dla Kliczki to to ze Lewis nie jest juz najmlodszy i nie walczyl ponad rok. Nie wiem czy nasza telewizja sie pofatyguje, ale na pewna bedzie transmisja na ZDF (www.zdf.de)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1431
Sorka, ile Lewis ma lat, bo sie nie orientuje??

Lewis jest murowanym faworytem... taa, wiem, ze Was nie zaskoczylem, ale ja to widze tak: niespodzianka byla swego czasu z Rahmanem, teraz Lewis bedzie przygotowany starannie i nie zlekcewazy swojego przeciwnika. A poniewaz jest w tej chwili najlepszym bokserem na swiecie - wygra.

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
Hmmm, na temat swojej formy niech wypowie się sam "mały czarny"
Wywiad z Lennoxem z superexpressu

- Czy powinnam się do Pana zwracać, sir?
- (śmiech) Nie, jesteśmy w Stanach, a tu rzadko mówią do mnie w ten sposób. A szkoda. Kiedy w zeszłym roku królowa brytyjska Elżbieta nadała mi tytuł szlachecki czułem się zaszczycony i wzruszony. Byłem dumny tak samo jak po zdobyciu kolejnego tytułu mistrzowskiego w boksie.

- A jak się pan czuje przed sobotnią (21 czerwca) walką z Witalijem Kliczką?
- Od roku, od zwycięstwa nad Mikiem Tysonem, nie byłem na ringu. To wspaniałe uczucie znów do niego wracać. Zwłaszcza teraz, kiedy jestem wypoczęty, we wspaniałej kondycji i gotowy do walki. Jestem w doskonałej formie jak nigdy dotąd. Przez siedem tygodni trenowałem w Pensylwanii. Boks jest moim życiem, mam do niego wielki talent. Czasami myślę, że urodziłem się po to by boksować. Jak to mówią "show must go on", więc znowu walczę, dla siebie i dla moich fanów, których mam na całym świecie.

- To brzmi jak misja do spełnienia, a ja myślałam, że walczy Pan też dla pieniędzy?
- Też, bo boks jest moim zawodem. Jestem również jednym z promotorów moich walk i negocjuje swoje kontrakty. Za walkę z Kliczką dostanę mniej pieniędzy niż zarobiłbym na starciu z Krikiem Johnsona, z którym miałem walczyć w Los Angeles w najbliższą sobotę. Pech sprawił, że Kirk doznał kontuzji i lekarze zabronili mu boksować. Krążą plotki, że jego kontuzja nie była aż tak ciężka, ale ja nie wierzę. Kiedy w grę wchodzą miliony dolarów, które miał otrzymać za walkę, nie robi się takich numerów. W spotkaniu z Witalijem pieniądze nie są dla mnie najważniejsze. Liczy się przede wszystkim to, że będzie to wspaniała, krótka walka, którą wygram. Obiecuję, że nie będzie trwała dłużej niż pięć rund.

- Zbytnia pewność zgubiła już niejednego...
- Mnie to nie grozi. Kolejny raz udowodnię światu, że jestem królem boksu! Moja mama powtarza, że zawsze byłem większy od rówieśników i energia we mnie aż kipiała. Teraz też - przed walką z Witalijem wprost mnie rozpiera! Postanowiłem zostać bokserem, kiedy przegrałem mecz futbolowy w szkole średniej. Po tej porażce nie płakałem, nie mazałem się. Byłem ponad to, bo wiedziałem, że czekają mnie większe zwycięstwa. Zawsze wiedziałem, czego chcę i ta wiara niesie mnie przez życie. Pierwszy raz zostałem mistrzem świata wagi ciężkiej 14 stycznia 1993 roku. Jestem pierwszym Brytyjczykiem, który to osiągnął w dwudziestym wieku. Przeszedłem do historii.

- Kliczko, jest od pana wyższy o pięć centymetrów. Czy przez to jest trudniejszy do pokonania?
- Nie, bo w swojej karierze walczyłem z powodzeniem z wyższymi od siebie, między innymi z waszym Andrzejem Gołotą czy Mikiem Grantem. Obu szybko pokonałem. Przy niższych zawodnikach jestem mniej agresywny, a kiedy walczę z większymi, budzi się we mnie prawdziwy lew. I tak będzie z Kliczką, którego połknę niczym lekko strawny lunch. Kiedy dowiedziałem się, że Johnson nie może boksować ucieszyłem się, bo wiedziałem, że walka z Ukraińcem będzie bardziej ekscytująca.
Wielu ludzi pytało mnie, kiedy stanę z nim na ring. Witalij jest dla mnie większym wyzwaniem niż Johnson. Sam prosił się o tę walkę, więc dostanie to co chciał! Śmieszy mnie kiedy słyszę jak opowiada, że będzie próbował zdetronizować mnie - króla boksu. Utworzył sobie własny ranking najlepszych bokserów, w którym umieścił mnie na trzecim miejscu za sobą i Evanderem Holyfieldem. Miałem walczyć z Witalijem w listopadzie, ale dobrze się złożyło, że rozprawię się z nim wcześniej. Chociaż większość treningów robiłem pod Johnsona, potrafię się szybko przestawić i przystosować do nowego przeciwnika. Ta zamiana wyszła mi tylko na lepsze.

- Jaki ma pan sposób na Kliczkę?
- Proszę oglądać walkę. Trudno mi wszystko przewidzieć. Każda walka jest inna, jej styl zależy od przeciwnika. Oglądałem taśmy z walk Witalija. I choć walczy niekonwencjonalnie wiem, że na pewno nie posiada ani moich umiejętności ani siły, ani szybkości. Nie biega po ringu, nie będzie w stanie unikać moich ciosów. Walczył tylko raz w Stanach Zjednoczonych. To też problem. Będzie mu bardzo trudno się przystosować.
Ja mu pokażę jak wygląda prawdziwy boks. Mimo, że nie miałem żadnego partnera do sparingów, który by walczył w podobnym do niego stylu. Proponowaliśmy sparingi Jameelowi McCline'owi, ale bał się ze mną trenować. Oferowaliśmy mu bilet lotniczy pierwszej klasy i 3000 dolarów za sparing. A on chciał... 50 000. Chyba zwariował.

- Podobno młodszy brat Witalija - Władimir jest lepszy od niego na ringu?
- Walczą inaczej. Władimir jest lepszy technicznie, mniejszy i szybszy. Ale to Witalij od dłuższego czasu prosił o walkę ze mną. Jego brat będzie mu udzielał rad w narożniku i opatrywał mu rany.
Ukraińscy bracia próbowali sądownie odebrać mi mistrzowski tytuł, bo chcieli by ich nazwisko pojawiało się prasie. Ktoś im powiedział, że to dla nich jest dobra reklama. Nigdy nie przypuszczałem, że rozprawy sądowe mogą być podobne do walki w ringu. Szkoda tylko, że w sali sądowej nie można wygrywać przez nokaut.
Innym razem mieliśmy już prawie dogadaną walkę z Witalijem, ale okazało się, że ich promotor (Klaus-Peter Kohl - przyp. red.) to wielki oszust, który naciągnął ich na pieniądze. Dlatego ta walka z Kliczką jest mi bardzo na rękę. Szybko rozstrzygnie się, kto z nas jest mistrzem świata. Dotychczas Kliczko wygrywał w Niemczech, jego promotor ściągał tam amerykańskich bokserów, których wypuszczał na ring niczym Myszkę Miki. Boksował z nimi na oczach swoich niemieckich fanów. Ale tym razem jest różnica. Ja nie będę jego kolejną Myszką Miki.

- Kto będzie po Kliczce?
- Nie wiem, Mike Tyson nie chce ze mną walczyć. Mam jeszcze przed sobą dwie może, trzy walki. Na razie nie chcę o nich mówić. Dajcie mi najpierw pokonać Kliczkę, żeby więcej nie wchodził mi w drogę. Zapraszam do Los Angeles!


I jeszcze parę słów o transmisji(tez z wiadomego źródła):

Zapowiedź transmisji pojedynku Lewis - Kliczko przez telewizję TVN zaskoczyła kibiców. Zwłaszcza, że wielki sport w TVN pojawiał się tylko na początku działalności stacji, a ostatnio nie było go tu nawet na lekarstwo.
Mówi szef TVN-u, Piotr Walter:
- Walka Lenoxa Lewisa z Witalijem Kliczko to najciekawszy pojedynek tego roku, a dla TVN również próba. Chcemy sprawdzić jak nasi widzowie przyjmą takie widowisko. Przez 6 lat istnienia stacji jakoś dawaliśmy sobie radę bez wielkiego sportu. Teraz przyglądamy się różnym dyscyplinom, rozważamy różne możliwości. To oczywiście nie oznacza, że nagle staniemy do walki o transmisje meczów piłki nożnej. Po pierwsze dlatego, że większość już została wykupiona przez inne telewizje.
Ale boks jest interesujący. Ja sam potrafię wymienić więcej bokserów niż piłkarzy, a poza tym za transmisję takiej walki jak Lewisa z Kliczką płaci się dziesiątki tysięcy dolarów, a nie setki tysięcy, czy miliony, jak za piłkę.
Nie zdradzę do końca naszej strategii, ale mogę zapewnić, że w perspektywie roku w TVN będzie więcej sportu.
Transmisję z walki w Los Angeles rozpoczniemy o 2.45. Będzie odpowiednia oprawa, będą nasze sportowe gwiazdy, znani komentatorzy. Będzie też damski boks. Przed walką Lewisa z Kliczką ma wystąpić córka Muhammada Alego - Laila. Na pewno pokażemy fragment tego pojedynku. Walkę Lewisa z Kliczką powtórzymy dwukrotnie.

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Lee: Lewis ma 38 lat, i niestety juz widac ze sie starzeje (na zdjeciach wyrazne poczatki siwizny).

Fajnie ze TVN tym razem stanelo na wysokosci zadania (choc akurat Laile Ali mogliby sobie darowac, reprezentuje typowy boks "kobiecy", a jedyne co ma do pokazania w ringu to ladna buzka i nazwisko tatusia).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Oznaki siwizny... myślę, że to nie ma nic do rzeczy... Lennox jest w tej chwili najlepszym bokserem wagi ciężkiej na świecie. Holyfield po czterdziestce radził sobie świetnie... Uważam że Lennox upokorzy Ukraińca, no ale zawsze może się zdarzyć niespodzianka...

You are not a warrior, You are Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Wiecie ze ta walka bedzie na TVN!!!!!!! Mnie tez to zdziwilo

Doradca w dziale Combat/samoobrona

-----------------------------
>>>>BJJ OPOLE<<<<
-----------------------------

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Ale ja jestem malo spostrzegawczy hehehehe :) sorki za zasmiecanie posta ...

Doradca w dziale Combat/samoobrona

-----------------------------
>>>>BJJ OPOLE<<<<
-----------------------------

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Filipno Martial Arts - Modern Arnis

Następny temat

wzmocnienie kości (sogi na 100%)

WHEY premium