SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Levrone Pro Classic 2017 - ZAWODY ODWOŁANE

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633
ZAWODY ODWOŁANE




Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-01-06 11:22:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 225 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6519
Szkoda. W zeszłym roku w porównaniu do 2015 było niebo a ziemia, wszystko szło w dobrą stronę a tu takie informacje.

"Idź za głosem serca p****** presję rówieśniczą
Ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
No ciekawe...tydzień wcześniej we Wrocławiu również debiuty - dziwne, że tego nie połączyli w takim razie tylko imprezy tydzień po tygodniu ,a mimo to w tym samym mieście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633
też się zdziwiłem, może nie mogą się dogadać, w zeszłym roku też były problemy


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-12-21 10:27:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
WTF??? Jak to we Wrocławiu! Kuźwa przecież miała być powtórka w Gdańsku! Fak!... Ja i tak musiałem 3 godziny dojechać samochodem, ale teraz to już kurde daleko bardzo. Nie, no totalne mi się to nie podoba!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
By the way: na plakacie, który zamieściłeś jest napisane "2017 Gdańsk"
Jak to w końcu jest???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633
Powiem tak: plakat jest z maja gdy tylko ogłoszono, że będzie druga edycja konkursu dla zawodowców. Całość miała być podpięta pod debiuty w Gdańsku. Jednak ostatecznie debiuty przeniesiono do Wrocławia i zmieniono nazwę całego wydarzenia. Na stronie Europe Sport Power (debiuty) pojawiło się info, że gościem specjalnym będzie Kevin Levrone, nie sprawdziłem dat i poszła wstawka na forum. Wychodzi na to, że Levrone Pro Classic wejdzie po szyld Fit Festiwalu i odbędzie się w Gdańsku, podobnie jak rok temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Nie byłbym taki pewny , ponieważ na tą chwilę nie ma żadnych informacji o Fit Festivalu w 2017

Pożyjemy zobaczymy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Kurde to ja sobie 7 dni urlopu specjalnie na GDAŃSK zostawiłem, a tu mi chcą z Wrocławiem wyjechać. Do którego mi nie po drodze. Mogliby to szybko i na 100% określić bo wypada noclegi i bilety ogarnąć z wyprzedzeniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Z tego co ja wiem-ma być w Gdańsku-ale jakos strasznie słabo to reklamują i zawodnicy nic nie wiedzą,gdy pytałem się ich o Gdańsk-czy przyjadą (Klancir :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 437
Levron w Gdansku
Debiuty Wroclaw
Po ostatnich perypetiach ze zwiazkiem Fa robi tylko zawodowcow,bo kosztuja tyle co nasi dzialacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Słyszałem to samo co podałeś, ale chciałbym mieć 100% pewność gdzie to się odbędzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arnold Classic 2017

Następny temat

Europe Sport Power - Debiuty Kulturystyczne 2017

WHEY premium