SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leucyna i wzrost masy mięśniowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Zapomniałem o białkach jaj i odżywkach wysokobiałkowych.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
hehe potwierdzam

moze i monotonia
ale daje rade

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Aaaa tam... Tyle można wykombinować różnych sałatek, past, potrawek, omletów i innych pierdółek. Tylko, że trzeba albo samemu się narobić, albo złapać pracowitą kobietę.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Wtedy byłby to taki bardziej low-carb, ale jednocześnie low-fat, high-"good"-fats. Ostatnie odkrycia na temat tego sposobu odżywiania są naprawdę zaskakujące - w zgodzie z nimi w swych zaleceniach byłbym krótko mówiąc odrobinę mniej "poprawny politycznie"

Chodzi mi przede wszystkim o możliwość optymalnej adaptacji. Dlatego zastanawiam się jak np: pasuje do tej układanki nabiał...
Myślę, że osoby które nastawiają się jedynie na jak najszybsze zgubienie kg poprzez znaczne obniżenie węglowodanów zazwyczaj nie wykorzystują nawet w połowie potencjału diet low-carb

Zmieniony przez - ellis w dniu 2007-02-20 10:30:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ellis
wrzuc tu, albo wiesz gdzie
badania, wnioski

bo mi sie okres redukcji zbliza...i nie wiem jeszcze na co sie zdecydowac

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Nie chodzi tylko o jakieś nowe informacje, ale o te o których mówiłem już jakiś czas temu - też są zaskakujące. Cały czas coś się pojawia od powiedzmy 2-4 lat może niedługo wrzucę coś bardziej interesującego na co ostatnio trafiłem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Badania są cenne, ale najważniejsza jest praktyka. Lata 80-te to dominacja tej diety w kulturystyce. Dalszy postęp to już nie tyle nowe modele dietetyczne, co gama nowych środków. Nowe środki wymuszają obfitość węglowodanów. Sam robiłem wilekokrotnie formę w ten sposób. Dla plażowej sylwetki - zupełnie wystarczająca. Wygodna o tyle, że zwalnia od liczenia kalorii i gramów.
Elis - z nabiłu tylko białka jajek i biały chudy ser, może trochę chudego mleka do odżywki - i jest ok. Jak pisałem - wpływ na insulinę nie ma znaczenia dla redukcji tkanki tłuszczowej, gdy nie dostarczamy węglowodanów (w tym przypadku i tłuszczów). Z chudego sera jest jeszcze jeden pożytek - termogeniki - tyrozyna i tyramina.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Jeśli produkty zwierzęce będą beztłuszczowe to ciężko będzie o kalorie w takiej diecie. Mi np: nie pasują duże ilości olejów roślinnych do posiłków. Dlatego również z innych powodów bardziej jestem przekonany do tego by np: mięso, nabiał niekoniecznie zawierały 0% tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19791
Witam.Ile polecacie białka na kg masy ciała przy wysokim %BF ja mam zamiar dać 2,5g białka, wegli 50g i jakie dawki tribulusa,omegi 3,lecytyny,cla i oliwy z oliwek na tej diecie brać.Pozdrawiam.


Zmieniony przez - nstec w dniu 2007-04-16 17:49:01

Jak mówi stare rumuńskie przysłowie "Jeśli ktoś ci przerwie bój to go skaratuj"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym sadzicie ???

Następny temat

Cykl kreta+białko+hmb+....

Wiecej