SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Letrozol likwidacja małego guzka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5818
1. WIEK:22
2. WAGA:90
3. WZROST:183
4. WYMIARY:
-biceps:45
-klatka:125
-udo:68
-talia:85
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:250
-węglowodany:400
-tłuszcz:100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: test + deka + meta
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: masa jakosciowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 8 tyg
11. POZIOM BF%:10
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): pomiedzy
13. STAN ZDROWIA:bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):2200
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:140
-martwy ciąg:180
-przysiad: `180


Witam, pare miesięcy temu podczas cyklu na testosteronie pojawił mi sie mały guzek,dawki kosmetyczne były, zaatakowałem Symexem zeby kontrolować estro i zapobiec rozwojowi, guzek sie nie powiększa. Aktualnie cykl test 500 mg cypek i 200 deka, prolaktyna kontrolowana bromergonem, jest w widełkach, estro Symexem, niestety jestem na niego mało wrażliwy i biorę 1 tab e3d zeby utrzymać estro lekko ponad normę, załatwiłem letrozol, chce przejść z Symexa i zaatakować tego guzka. Zrobic dawkę uderzeniowa po 1 tab, a potem zmniejszać? Jak byście to widzieli?




Zmieniony przez - powerng w dniu 2016-08-23 19:02:28

Zmieniony przez - powerng w dniu 2016-08-23 19:03:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Na cyklu oczywiści. Jezeli ktos chce koksowac, robic cykle i ma guzki to tylko zabieg, szkoda zrec tyle ia jak przyrosty i tak bd lipne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Zrób dawkę uderzeniową i zobaczysz jak się czuje człowiek z zerowym poziomem estrogenu.
Guzek wyszedł na usg? Wstaw badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Możesz dać uderzeniową i chyba tak najlepiej zrobić, sam tak brałem bo tak mi polecono. Gino poszło w niepamięć.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Letrezol przez piewszy tydz 2,5mg +nolva 20mg potem z każdym tygodniem redukuj dawki letrezolu 1,25mg +nolva 10mg kończysz na 0,6mg e3d samego letrezolu.
3

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5818
Czuje guzek, sutek czasami pobolewa, jest wrażliwy, wcześniej tego nie miałem, poza tym oby dwa sutki są powiększone ale w jednym guzek, nie wmowilem tego sobie na pewno bo do takowych ludzi nie należę.

Zmniejszać tylko dawkę i brać ed czy zmniejszać tez częstotliwość? Jak ktos ma jakis sprawdzony schemat na sobie byłbym mega wdzięczny bo to nie zabawki.


Zmieniony przez - powerng w dniu 2016-08-23 19:09:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jaki Ci sym nie trybi to letro ostateczność już.

Jak dobrze pamiętam u mnie szło to tak: 2tyg 1tbl e2d, 2tyg 0,5tbl e2d, i dalej szło już 1/4tbl 2x week.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
powerng
Czuje guzek, sutek czasami pobolewa, jest wrażliwy, wcześniej tego nie miałem, poza tym oby dwa sutki są powiększone ale w jednym guzek, nie wmowilem tego sobie na pewno bo do takowych ludzi nie należę.

Zmniejszać tylko dawkę i brać ed czy zmniejszać tez częstotliwość? Jak ktos ma jakis sprawdzony schemat na sobie byłbym mega wdzięczny bo to nie zabawki.



Zmieniony przez - powerng w dniu 2016-08-23 19:09:01


Tylko tu nie ma zadnego schematu ,każdy jest inny, każdy też inaczej odczuwa sidy przygotuj się na bóle stawów, obniżenie nastroju i spadek libido. Letrezolem prawdopodobnie zbijesz estrogen do zera, nolva poprawi nieco profil lipidowy, i działa też pośrednio innymechanizm działania na gino, samopoczucie będzie do d..upy , czy zejdzie gino tego nikt nie zagwarantuje, ale masz wybór szansa na cofnięcie i sidy albo zabieg.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5818
No niestety symex u mnie działa słabawo, ale takie estro lekko ponad normę jest okej dla mnie, czuje sie dobrze i nie widzę negatywów nadmiaru estro, ale teraz chce sie skupić na guzku z tym letro a potem znowu przejdę na symex, moze troche ekonomicznie nie wychodzi ale przynajmniej najmniej sidow. Wiem ze nie ma schematów ale jakis zarys muszę miec, leci deka w tle to moze nie bedzie tak zle ze stawami.


Zmieniony przez - powerng w dniu 2016-08-23 19:16:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
To dostałeś wyżej dwie odpiowiedzi,tzw gotowce. Dostaniesz 10 innych, odpowiedzi też będziesz miał dylemat który schemat , wybrać.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5818
O to mi chodziło panowie, lepiej miec jakis zarys niz wcale. Jakby ktos miał jeszcze jakies mądre info to podzielcie sie, pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Na jakim poziomie jest obecnie Twój estrogen -wstaw wyniki badań.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalenie Tłuszczu brzycha i rozbudowanie suchej masy mięsniowej.

Następny temat

Deca + Susta Pojawienie Się Guzu

WHEY premium