SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Letrox 125 ug

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 296
Pytanie z ciekawości czy letrox nada sie na redu czy lepiej t3.Żona ma niedoczynność tarczycy i trochę tego posiadam,redu planuję pod koniec roku
Ankieta
1. WIEK: 31
2. WAGA: 88
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 118
-udo: 61
-talia: 83
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ? Systematycznie od stycznia, wcześniej ,na zmianę ,rok machania,areszt,picie i tak w koło macieju (czytaj d****izm)
6. DIETA:
-białko: 100
-węglowodany: 90
-tłuszcz: 450-550
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta,enan,cypek,deka
8. TRENING: 10x10
9. CEL CYKLU: Naprawa organizmu (czytaj ż.o) masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: on i raczej do starosci
11. POZIOM BF%: ?
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): wąskie,biodra całe życie wieszak
13. STAN ZDROWIA:Alkoholik,bez płodny
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Zakola ,czepek zydowski z tyłu
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ?
16. WYNIKI SIŁOWE: posiadam tylko 100kg resztę sprzedałem i przepiłem kase
-klata: 100x12
-martwy ciąg: 100x20
-przysiad: 100x20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Nie nadaje się , Ty musisz najpierw ogarnąć podstawy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 296
flex1976
Nie nadaje się , Ty musisz najpierw ogarnąć podstawy .

Pytanie z ciekawości było ,powineła mi się noga za swoje czyny poniosłem karę i teraz wracam do formy.Kilka. lat temu miałem 95 kg 44 cm ,udo 68 klaty nie pamietam ,uda spore bo moter okiem ,weź 60 kg balkon i zapier...j na 4 czy 10 pietro jak do windy nie wejdzie he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 296
Fakir.ż.o
flex1976
Nie nadaje się , Ty musisz najpierw ogarnąć podstawy .

Pytanie z ciekawości było ,powineła mi się noga za swoje czyny poniosłem karę i teraz wracam do formy.Kilka. lat temu miałem 95 kg 44 cm ,udo 68 klaty nie pamietam ,uda spore bo moter okiem ,weź 60 kg balkon i zapier...j na 4 czy 10
pietro jak do windy nie wejdzie he



Dzięki za odpowiedź ,byłem ciekawy bo endo stwierdził ,że nie da t3 ponieważ ,nic to nie da, dlatego żonka szama letrox do tego "na sen" 10 mg zolpidem bo spać nie może i depralim (ssri) bo ma wachania nastroju od tarczycy i jeszcze jakies gowno na serce tyra,skutki letroxu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badania ostatni strzał hcg

Następny temat

Triceps

WHEY premium