SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Let's go ILOMI!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Witam ponownie Dla porządku ankieta

ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: ilomi
WIEK: 41
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 2,5 roku

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 59
WZROST: 168
OBWÓD RAMIENIA: 28,5
OBWÓD ŁYDKI: 34
OBWÓD UDA: 53
OBWÓD BIODER: 96
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: (pod pępkiem)79
OBWÓD TALI :70
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 90

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: słabe kolana, ale nigdy nie kontuzjowane
WADY POSTAWY: minimalna skolioza w odcinku piersiowym, minimalna kifoza piersiowa spowodowana wieloletnia pracą w pochyleniu
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: MG+B6, Omega 3, Zeń-szen chwilowo, Wit B complex i Rutinoskorbin, Wit D3+K2, carbonox na treningu . białko 2-3 x w tygodniu do omletów i koktajli. Zamierzam pić regularnie po treningu.
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) od początku pobytu na forum dieta Ladies

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl? 
Nie wpisuję do kalkulatora. Nie mam głowy do tego. Wybieram zdrowe produkty. Unikam nadmiaru glutenu i nabiału. Jem dużo warzyw ,owoce jem tylko rano ,maks 100-150 g dziennie . Na oko moje kalorie wychodzą 2200-2500 kcal. Pięć posiłków dziennie, dużo węgli,ale to nic. Tylko po glutenie puchnę...wiec ograniczam.
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? Utrzymuję wagę

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK/NIE
Tak

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach
Był split na 3 dni do połowy maja. Ćwiczyłam nieprzerwanie od lutego ,więc już potrzebowałam odpoczynku. W międzyczasie rower (dużo więcej niż w zeszłych sezonach) i nauka jazdy na rolkach.

Wpisując tu swoje treningi chce się sama motywować do regularnej aktywności. Będą to raczej wypiski z treningów ,może potem dołączę dziennik żywieniowy. Chcę pilnować diety patrząc na dzienniki żywieniowe innych dziewczyn i uczyć się wszystkiego ,co potrzebne, a co dotyczy zdrowego stylu życia i aktywności sportowej. Potrzebuję tez inspiracji w garach, nie cierpię gotować i robie to minimalnym nakładem chęci i umiejętności. Kiedyś-byle makra grały...teraz...byle śmieci nie jeść. Stąd dziwne połączenia składników i wygląd. Jakby mi coś "wyszło",to nie "omieszkam" pokazać
Jakieś zdjęcia będą wkrótce Wrócę z moją tabelką i grzeszkami
Od jutra wracam na siłownię. Plan: 6-8 tygodni FBW (chyba tak ćwiczyłam na saaaamym początku). Dokładam kompleks metaboliczny 2x w tygodniu po treningu. A potem się zobaczy. Już się jaram
Cel : rekomp ciała, poprawa jakości skóry na udach i wieczna walka o płaski brzuch

1.Goblet 3x12
2.MCNPN 3x12
3. Wykroki 3x15
4. Hip thrust 3x12
5.Wyciskanie hantli stojąc 3x15
6. Wyciskanie hantli na skosie dodatnim 3x15
7.Odwrotne pompki na ławce 3x12
8.Uginanie przedramion z hantlami 3x12
9.Brzuch –dowolne 2 ćwiczenia

Kompleks metaboliczny 5 x 6 powtórzeń /75s przerwy miedzy obwodami
Wskoki na skrzynie
Przysiad ze sztangą nad głową
Push Press
Kettlebell swing
Burpees cc

Jutro wieczorem pierwszy trening



Zmieniony przez - ilomi w dniu 2017-06-04 20:39:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Drugi regularny tydzień ćwiczeń za mną. Były trzy mocne treningi. Dieta średnio czysta,ale kalorycznie do 2000 kcal,wiec dla mnie redu. Ograniczony nabiał i gluten.
To ogarniecie się od Nowego Roku przyniosło wyniki w tabelce,wiec cisnę sobie pomalutku dalej. Czasu na wypiski nadal mało,więc melduję się tylko raz w tygodniu. Moze to i dobrze,bo nie będzie wymówek Zresztą jak tylko mam silę i czas to wymówek u mnie nie ma. Na przyszłe miesiące szykuję sobie coś nowego,ale o tym na razie cicho sza.Pochwalę się jak nadejdzie czas. Tak czy siak już się jaram
Biusty-przedziwna sprawa Pewnie system wodny szwankuje,ale dobrze, ze tylko w tym miejscu Albo błąd pomiaru Zobaczymy za dwa tygodnie.
Brzuch- w koncu moge nań patrzeć


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22496 Napisanych postów 11099 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355919
Fajnie, ze wracasz z dziennikiem. Bede zagladac.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607487
Fajnie, że wróciłaś Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
ilomi
Wrócę z moją tabelką i grzeszkami



Będziemy rozgrzeszać . Fajnie że jesteś znów z nami. Trzymam kciuki za realizację celów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
dobrze, że jesteś! :*

a kompleksie nie dawałabym tylu ćwiczeń z cięzarem nad głową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Witam wszystkich Ghorta,Viki

Pierwszy dzień treningowy za mną. Uwielbiam, (mówiłam???)
1.Goblet 3x12
10kg/10kg/10kg
2.MCNPN 3x12
46kg/46kg/46kg
3. Wykroki 3x15
Hantle 7 kg/7kg/7kg
4. Hip thrust 3x12
46kg/46kg/46kg
5.Wyciskanie hantli stojąc 3x15
7kg/7kg/7kg
6. Wyciskanie hantli na skosie dodatnim 3x15
9kg/9kg/9kg
7.Odwrotne pompki na ławce 3x12 jednak będę robić max
17/17/14
8.Uginanie przedramion z hantlami 3x12
5kg/5kg/5kg
9.Brzuch –dowolne 2 ćwiczenia
Zmęczona byłam masakrycznie. Dziś czuję czwórki i trochę tyłek. Będzie super

Miska:
I. Omlet z białkiem+ jabłko+ 50 g jogurtu bez laktozy
II. Omlet z białkiem+ jabłko, + 50 g jogurtu bez laktozy
III. Sałatka z kurczaka i warzyw (sałata, pomidor ,ogórek, oliwa z oliwek)
Przed treningiem
IV. Ziemniaki młode, pierś kurczaka, mizeria
Po treningu : białko 50 g z bananem.
V. Chleb bezglutenowy, jajko, warzywa



Jeszcze focisze z wczoraj






Zmieniony przez - ilomi w dniu 2017-06-06 08:54:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Powiem Ci że przez ten Twój grzeszek też mi narobiłaś smaka na śliwkę w czekoladzie, bo nie pamiętam kiedy ostatnio jadłem takie cuda. Oby poszła w co tam tylko chcesz. A poza tym fajna sportowa sylwetka. I jeśli nie musisz to nie rób przechwytem ciągów trenując pod sylwetkę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Mam jedną pacjentkę ,która z wdzięczności te śliwki przynosi Ja je ..bach do szuflady ,a w momencie silnej pokusy jest raz a konkretnie,bo taka śliwka jest tak słodka ,ze za całą czekoladę starcza. No i na szczęście pokusy mam rzadko , a śliwkami się dzielę

Night, dziękuję za komplement i sugestie odnośnie przechwytu. W zasadzie nie muszę,spokojnie do 70 kg chwyt mi trzyma, takie jakieś przyzwyczajenie.. Możesz króciutko napisać dlaczego w budowaniu sylwetki to raczej niedobrze?


Zmieniony przez - ilomi w dniu 2017-06-06 09:47:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Przez takie ułożenie dłoni powstają nierównomierne naprężenia, inaczej pracują mięśnie. W dłuższej perspektywie może to prowadzić do dysproporcji oraz niepotrzebnych kontuzji (np. bicepsa ręki ciągnącej podchwytem). To tak w dużym skrócie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Nawet przy pilnowaniu zmiany rąk przy kolejnych seriach? Nie będzie tak,że dysproporcje będą się wyrównywać przy równomiernym obciążaniu kolejno każdej ręki? Sprawa ewentualnej kontuzji nie podlega dyskusji,wiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slim fat -proba wydobycia piekna kobiecej sylwetki START

Wiecej