SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lepiej późno niż wcale..?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 633
Witam wszystkich na forum.
Jako, że jest to moj 1 post troszkę o sobie.
Zaraz stuknie mi 38roczek. Pracuje sobie na siedząco, samochodzikiem dojeżdzam prawie pod same drzwi i tak niezmiennie od jakichś 15 lat. Totalne zero ruchu. Efekty no coż zapasłem się jak świnia. W zeszły piątek moja waga pokazała 97kg!!! Kondycja zerowa!!! Albo miałem wtedy zły dzień albo coś mi odbiło w efekcie po pół godzinie byłem właścicielem karnetu na siłownie. Z racji wykonywanej pracy do godz 13 leżałem do tej pory przed TV i sobie żarłem. Od soboty się to zmieniło. Na siłowni jestem codziennie!!! Mało tego 1 raz w życiu jestem na diecie!! Waga dziś rano pokazała 92kg. Nie pracuję nad mięśniami poki co staram się wypalić tłuszcz. Ale tak katując się aerobami i patrząc na chłopaków którzy ćwiczą zamarzyły mi się mięsnie na starość. Czy to jest realne marzenie? Czy też dinozaury raczej mogą dostać prędzej zawału niż zrobić kratę na brzuchu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 633
O napewno nie!!! Nie mam zamiaru wracać do starych spodni!!! Juz nie. Zmieniam styl życia i bycia na dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
Witaj,
oczywiście że jest to możliwe - aczkolwiek nie licz na to że będzie łatwo
systematyczność i jeszcze raz systematyczność
proponuje najpierw spalić zbędny balast tłuszczu a dopiero potem rozpocząć proces budowy masy mięśniowej

napisz coś więcej- jakim planem trenujesz ,jaką dietę stosujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc,

Gratulacje za to ze Ci "odbilo":)

Oczywiscie ze mozesz bardzo duzo zmienic w swoim wygladzie niezaleznie od wieku ! i zbudowac ladna sylwetke. Krata na brzuchu trudne zadanie ale nie ze nie wykonalne - na razie zostawmy to jako cel dalekosiezny, mozliwy do ktorego wszystko zmierza :)

Poprzegladaj watki w dziale kolegow ktorzy zaczeli przemiany - tam masz wiele wskazowek juz co i jak.

Zobacz treningi w tematach podwieszonych w dziale - mozna od tego zaczac.

Osobiscie redukowalem z 96 kg do 80 kg i pozniej zaczalem budowac jakas mase miesniowa, ale nie musisz tak samo. Mosze rozpoczac stopniowo trening silowy.

Jak czegos nie znajdziesz, nie wiesz - pytaj: pomozemy :)

Powodzenia !

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2012-03-15 23:23:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 633
Generalnie nie mam planu. Na dzień dzisiejszy bieżnia rowerek bieżnia orbitrek. Jak juz padam w trakcie na pysk to robie sobie małe przerwy na brzuszki. A dieta? No coż uciąłem kalorie na około 1000 - 1200 na dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to diete musisz zmienic poniewaz jesli jedziesz dieta 1000 kcal czy tam 1200 to programujesz sie na efekt jo-jo. Efekty ladne teraz ale pozniej odrobisz z nawiazka. Dieta na - bilansie kalorycznym ale nie glodowa. Podaj swoje wymiary, waga i bedzie trzeba to obliczyc mniej wiecej. Trenuje aeroby 5x w tygodniu - 2 dni zostaw na odpoczynek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
tragedia - chcesz się zabić?
1000 kcal? to dzieci jedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Albo emeryci co wierzyli w ZUS, z calym szacunkiem dla emerytow :)

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2012-03-15 23:30:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 633
Czuję się rewelacyjnie, no pomijając zakwasy. Jem kupę zielska. Wymiary podam jutro jak bede miał cm pod ręką. 177cm wzrostu w pasie pewnie ze 100. Najgorzej mnie wkurzaja cycki jak tak dalej pojdzie to kupię sobie biustonosz!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Samopoczucie po zrzuceniu paru kg wiadomo ze lepsze itd. ale piszemy Ci do czego moze doprowadzic dieta 1000 kcal. Jesli myslisz o budowie masy miesniowej i rozpoczeciu treningu silowego na redukcji to w zadnym wypadku nie moze to byc 1000 kcal. To nie pokrywa nawet Twojego zapotrzebowania na podtrzymanie procesow zyciowych.

Ale spokojnie: zapoznaj sie z dzialem i zobacz co robia inni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 633
Ja od tygodnia próbuję ogarnąć to forum i mam juz w głowie totalny mętlik. A najlepszy mam ubaw jak czytam plany treningowe. Z siebie oczywiście. Piszecie skrótami a to jakas czarna magia np Rozpiętki sztangielkami leżąc haha i musze uzywac wujka google i youtube do pomocy. Ale daje radę jakoś. Czytam czytam i jeszcze raz czytam. Poza masowaniem łydek chyba mi je ktos dzis betonem zalał. Zona jak patrzy jak o 8 rano w dresie jade na siłownię puka się w czoło. Zwiększę ilość kalorii do powiedzmy 1800 z przewagą białka (chyba powinno to być białko). Aeroby 5 razy w tyg w dalszym ciągu sobota i niedziela lajtowo spacerek moze basenik.
Darnok35 gratuluję samozaparcia róznice na fotkach u ciebie są jakieś kosmiczne

Zmieniony przez - facet w dniu 2012-03-15 23:45:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zona za jakis czas Ci powie ze sexy chlop z Ciebie i bedzie czula sie zazdrosna hehe - rob swoje i nie przejmuj sie otoczeniem - rowniez znajomymi :)

Co do terminologii to sie wciagniesz:) kazdy kiedys zaczynal.

Tutaj masz podstawy treningu: http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Diete to zwieksz do 2000 - 2300 kcal tak na oko przy tej ilosci aerobow. Bialko, warzywa i tluszcze - podstawa. Ograniczaj wszelkie weglowodany proste, cukier spozywczy, sol spozywcza, slodycze, fast foody i jedzenie poza domem, napoje gazowane, alkohol - tego nie ma w jadlospisie. Do tego czestotliwosc posilkow: 4 min. do 6 - 7 nawet dziennie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Trener Kulturysty ABBAS KHATAMI zadanie II.

Następny temat

*Interwały szybsze efekty w redukcji tłuszczu*

WHEY premium