SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leki antydepresyjne a siłownia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytania bez logowania.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2180
Witam nie mogę odszukać odpowiedzi na pytanie czy leki antydepresyjne SSRI (sertranorm) mają wpływ na wyniki na siłowni a bardziej chodzi mi o budowanie masy.
Jeżeli chodzi o wyniki siłowe nie widzę tu żadnego problemu siła idzie/jest.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Ja sam zażywam leki antydepresyjne, z budowaniem masy nie ma problemów. Może bardziej z odkładającym się tłuszczem.. Ale to już raczej wina mojej diety która przez długi czas kulała. ;)


Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2018-01-20 13:22:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Niestety jednym ze skutków ubocznych często jest otyłość , zapoznaj się z ulotką dołączoną do leku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2180
2,5 tyg na cyklu jest dieta dobry trening a obwody nic się nie zmieniają nigdy nie miałem problemu z budową masy.
Serotonina podobno obniża testosteron a on jest potrzebny do budowy masy mięśniowej?
Jakieś rady ktoś ogarnia temat?


Zmieniony przez - dajw1990 w dniu 2018-01-30 21:26:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Osłabienie i wiotkosc reki

WHEY premium