SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lekarz salbutamol wzf

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2502
Cześć, czy zna ktoś może prywatnego lekarza w warszawie (priv) który wypisze mi receptę na salbutamol w tabletkach? Do sportowego raczej iść czy alergologa? Dodam że jestem astmatykiem i alergikiem, drzewa pylą, kondycja leży ( mimo wielu lat ciężkich treningów- kapeć w płucach i kilka kilometrów przebiec to wyzwanie ), jednocześnie topowa sprawność fizyczna jest bardzo ważna w moim obecnym zawodzie.
(wiem że jeśli zagadam w sklepie kulturystycznym to dostanę apteczny za 25 , ale cóż, w tej sytuacji myślę że bardzo bym skorzystał na konsultacji ze specjalistą)
przy okazji pytanie czy ktoś może mieć wgląd do mojej historii recept, historii choroby prowadzonej przez lekarza prywatnego?
Pozdrawiam forumowiczów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Soothsayer
w tej sytuacji myślę że bardzo bym skorzystał na konsultacji ze specjalistą


konsultacje ze specjalistą to oczywiście możesz odbyć a czy wybierze taką formę leczenia to już leży od niego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIGRENY - okropne wieloletnie migreny

Następny temat

Badania i początki w wojsku

WHEY premium