SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejkowata klatka piersiowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
witam,czy wie ktoś jak przebiega operacja lub ma jakies cwiczenia na zniwelowanie defektu???piszcie prosze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
Witam

Zapraszam na forum poświęcone wadom klatek piersiowych, a konkretnie to : lejkowatej(szewskiej) oraz kurzej (wypukłej)

Na stronie znajdziemy filmy z zabiegów oraz relacje po.
Możemy także zapytać osób, które miały już tą operację.




http://lejkowata.ugu.pl/index.php


Poszukuję moderatorów!!!


Zmieniony przez - iinnyy w dniu 2010-08-23 18:26:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4284
masz coś takiego czy w mniejszym stopniu ??

http://pl.wikipedia.org/wiki/Klatka_piersiowa_lejkowata 

by My Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
aż tak to nie na szczęście,ale chciałbym się czegoś o tym dowiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
siemka tez sie podczepie, bo ja mam cos podobnego, tylko, ze jedna strone i czy to oznacza, ze tez to jest ta lejkowa klatka?? poźniej jakos zalacze zdjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4284
przeczytaj co jest w wikipedii a najlepiej to jak pójdziesz do lekarza i sie dowiesz w jaki jest twój stan i czy należy go operować czy wystarczy odpowiedni trening korekcyjny.

by My Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
udało mi sie zrobic fotki, jezeli chodzi o mnie to jak bylem mlodszy chyba tak 10-12 lat bylem u lekaza kazal plywac itp, ale oczywiscie sie to zaniedbalo i teraz mam zamiar jakos jechac zeby mi powiedzial na czym stoje

A oto i fotki






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4284
no pływanie jest ok, jak bedziesz u lekarza to sie spytaj czy mozesz chodzić na siłownie i co mozesz robić, to ważne żebys sobie nie zaszkodził.

by My Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
na silke to chodze, ale to z wlasnej woli, tylko ze teoretycznie wglebienie bedzie robic sie wieksze bo jak beda rosnac miesnie to tak jakby i wglebienie bedzie sie powiekszalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 686
czlowieku lux jest, sproboj rozwinac wewnetrzne miesnie klatki i bedzie dobrze - ale nie sugeruj sie, bo to tylko moje gdybanie, nie spotkalem sie z czyms takim, ale na 1 rzut oka to nie jest to jakas tragedia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak więcej masy nabierzesz, to nie będzie tego widać.
mój kolega miał ten sam problem, ale przytył ok. 20kg i już praktycznie tego nie widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
Mam teraz takie pytanie, czy wie moze ktos gdzie w polsce sa jakies dobre poradnie chirurgiczne, które zajmuje sie operacjami klatki piersiowej??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamany obojczyk a siłownia...

Następny temat

urazy

WHEY premium