SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejkowata(Szewska)klatka piersiowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
mam takie pytanie,bo niestety posiadam taką klatkę i chciałbym się podać operacji,ale czy będę mógł uprawiać dalej piłkę ręczną czy jednak bede musiał sobie zrobic przerwę.Dokładniej chodzi mi o to czy bede mógł grac z ta płytką dalej na bramce dlatego prosze o jak najszybsza odpowiedz;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 53 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1189
Sam niestety posiadam "taką klatkę". Ja odradzam operacji, chyba że ta klatka Cie mocno "dobija", nie możesz z nią normanie funkcjonować, jest mocno "wklęśnięta".

Podobno, po operacji, czas rehabilitacji jest dosyć długi (czasem nawet ok. 2 lat), a i potem nie można zbyt mocno "się angażować sie w dany sport". Wiec, nie sądze abyś mógł szybko póżniej wrócić do ręcznej ... Chyba że w sposób cudowny. Najlepwiej wybierz się do lekarza i przedyskutuj z nim pozytywy i negatywy

Powinieneś przemyśleć to, i jeżeli sie nie zdecydujesz na operacje, to dużo pływaj, i ćwicz na mięśnie klatki (lecz z umiarem, bo czasami zamiast pomóc, to zaszkodzić może!)

Zmieniony przez - Zotters w dniu 2008-11-27 21:13:11

Jesus of Suburbia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
Mam syna (7 lat) i bedzie miał operację w maju. Lekarz powiedział że trzy m-ce po operacji musi bardzo uważać. W Rabce, tam gdzie będzie operowany spotkałam chłopaka który był po operacji 4 lata. Bez komplikacji i najważniejsze MOŻE ROBIĆ WSZYSTKO. Ja uważam że lepiej się poddać takiej operacji. Życzę powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
czy będę mógł znów chodzic na boks i na siłownie po operacji?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie.

Następny temat

Gymnasion - czy warto?

WHEY premium