SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Legalne białkowe oreo

Wysłana -
http://www.sfd.pl/art/Fitkuchnia/Legalne_białkowe_Oreo_-a1692.html
ale nie mogę zostawić Was na weekend bez słodkosci - kto jeszcze nie widział to zapraszam:)

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Genialne . Czy nie lepiej było by dodać żelatyny żeby serek był bardziej twardy ?
Wysłana -
Kriso1987
Genialne . Czy nie lepiej było by dodać żelatyny żeby serek był bardziej twardy ?

Absolutnie nie. Jak do takiej ilości serka dasz bialko i dobrze zmiksujesz to uwierz- masa bedzie idealna. Żelatyną to zepsujesz.
Wysłana -
Ło matko, ja już na Twoje przepisy Sylwia nie wchodzę Kalendarz z nimi się zapełnia i "odkładam" wiecznie te do "zrobienia"
Wysłana -
blue_hope
Ło matko, ja już na Twoje przepisy Sylwia nie wchodzę Kalendarz z nimi się zapełnia i "odkładam" wiecznie te do "zrobienia"

Cza robić a nie odkładać ;) kolejne zaraz wlecą ;)
Wysłana -
łatwo mówić, wpadnij i pomóż Będzie raźniej :D
Wysłana -
Namówię moją do zrobienia mi takich ciasteczek :D
Wysłana -
Na pewno kiedyś powtórzę :)

Wysłana -
na śliczne sa:) dobre???
Wysłana -
Jak długo robiłeś?
Wysłana -
Przygotowanie jest bardzo szybkie jakieś 40min, więcej czasu zajmuje czekanie na masę i ostygnięcie. Oreo są bardzo dobre niestety miałem za duża2 forma do wykrywania i patrząc po ilości tłuszczu, który się wytopił było go za dużo ( robiłem z połowy proporcji). Dzisiaj po treningu zjadłem 3 sztuki , które były przez noc w lodówce i stwierdzam , że były jeszcze lepsze niż na świeżo.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź