SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leczenie u fizjo

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Witam mam 17 lat cwiczylem ok 2 lat na silowni I dopadla mnie kontuzja wypukliny na kregoslupie ledzwiowym bylem u wielu fizjo kazali sie rozciagac itd ale nie pomagalo jedynie lagodzilo.. ostatnio bylem u fizjo chiropraktyka on nastawil mi kregoslup teraz moge wedlug niego jezdzic na rowerze plywac chodzic I takie proste rzeczy.. nie kazal sie rozciagac ani nic cwiczyc.. zastanawia mnie to ze nie moge sie rozciagac wizyte mam za miesiac mysle ze bede spiety do tego czasu dosc mocno
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
A jako cwiczenie w domu dal mi ruch odgiecia do tylu jak stoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
W tytule masz u fizjo a piszesz o chiropraktyku gdzie nie jest to samo, nie widzę przeciwskazań do samego rozciągania po manipulacji na kręgosłupie. Inna sprawa że skoro decydujesz się na leczenie u kogoś to się warto się dostosować do zaleceń. A jeśli się uważa osobę za niekompetentną to się u niej nie leczy.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamanie kości ramiennej

Następny temat

Wygląd

WHEY premium