SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leczenie psychiatryczne

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam co jeśli posiadam licencje ale zaczelem leczyć się psychiatrycznie czy przejdę badania następnym razem ponieważ wiem ze są pytania na temat własnie leczenia psychiatrycznego i teraz nie wiem czy czy zaznaczając rubrykę ze bylem leczony psychiatrycznie przejdę badanie czy nie. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12791
Posiadasz licencje na co , i co za badania do czego ?

Pomóż mi ściągać z Radpishare !:D kliknij ! potrzebuje 50 klikniec do darmowe konta :)
http://www.rapid-share.biz.pl/index.php?d=c1bb74048a5d773b8107cdc90cce668d
http://www.sfd.pl/Karbek_-=-__Początki_-t501318.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
Licencja pracownika ochrony fizycznej pierwszego stopnia , co dwa lata trzeba przejść badania i podać czy się leczyło lub leczy psychiatrycznie ja się leczę i teraz problem - jak powiem ze się leczę czy pozwolą mi dalej pracować w ochronie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Idź z tym pytaniem do działu combat/samoobrona, bo sam jestem ciekaw zagadnienia - tu mało kto zagląda ze względu na nieporządek tu panujący.

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-05-29 17:51:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

przewrót w bok

Wiecej