SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Lecytyna do cyklu

Wysłana -
Panowie ,taka sprawa ,od marca leci bomba ,z tym ,ze bez orali (zreszta jak zawsze) mimo to proby watrobowe podniesione .zakupilem dwa opakowania heparegenu i mam zamiar zapodac je w dawce leczniczej tj. 3x200mg dziennie, po tym chcialem profilaktycznie brac lecytyne ,i tu pytanie ,lecytyna sojowa czy slonecznikowa (takie rodzaje widzialem w 1kg opakowaniach) ,ile gram brac dziennie ,i czy zazywac caly czas czy np. Pare tygodni on pare off ,czy jakos inaczej. Z gory dzieki za odpowiedz

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
W większości jest sojowa ale może być i inny rodzaj .
Hepa zjedz 1 op po 600 mg kolejne po 200-300 mg
Wysłana -
Ile masz przekroczone te próby wątrobowe ? Podaj wyniki
Wysłana -
Pokaż wyniki jakie wyszły Tobie.
Wysłana -
Nie mam wlasnie wynikow , mialem robione badania okresowe z roboty i lekarka ktora podbijala skierowanie powiedziala tylko tyle ,ze drugi rok z rzedu wyszly podniesione proby ,i zebym zmienil diete itd. Bo zajade watrobe
Wysłana -
A wiesz ze sam wysiłek/trening siłowy podniesie próby wątrobowe...?
Wysłana -
Wyniki są Teoje , wiec dziwie się dlaczego Ci ich nie oddała . Zapewne miałeś przekroczone pare oczek
Wysłana -
Na pewno tylko kilka oczek miał przekroczone
Wysłana -
aston86
Nie mam wlasnie wynikow , mialem robione badania okresowe z roboty i lekarka ktora podbijala skierowanie powiedziala tylko tyle ,ze drugi rok z rzedu wyszly podniesione proby ,i zebym zmienil diete itd. Bo zajade watrobe

Tak to.jest z baranami lekarzami
Wysłana -
Robie w tej firmie 10 lat i badania mam caly czas w tej samej przychodni i nigdy mi nie dawali wynikow ,tylko podbijaja orzeczenie ze zdolny do tyrania ,czasem wlasnie tylko cos tam marudzi pod nosem ,ze wlasnie proby watrobowe przekroczone ,erytrocyty podniesione ,czy cisnienie takie czy nijakie itd,ale nic wiecej z tego nie wynika.
Wysłana -
Natan33
A wiesz ze sam wysiłek/trening siłowy podniesie próby wątrobowe...?

Wiem wiem, z tym ,ze wlasnie od jakiegos czasu zaczalem troche odczuwac flaki, do tego kaldun potrafi mi wywalic jak babie w ciazy ,takze te badania tylko potwierdzily moje przypuszczenia
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź